Fan Marvela wziął sprawy w swoje ręce i na podstawie ostatnich plotek przygotował animowany zwiastun „Avengers 4” – całość prezentuje się przyzwoicie, jednak nie jest to CGI za miliony dolarów.

Kolejną odsłonę „Avengers” można spokojnie zaliczyć do grona najważniejszych, najbardziej wyczekiwanych premier 2019 roku. Nic więc dziwnego, że w internecie krążą dziesiątki spekulacji oraz plotek dotyczących dalszej części historii, której będziemy świadkiem w filmie.

Twórca z kanału youtube Spectrum Cinema postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu fanów i przygotował animowaną wersję zwiastuna, bazując na krążących po internecie plotkach oraz własnych pomysłach. Krótkie wideo nosi tytuł „Avengers 4: Annihilation” – wiele fanowskich teorii wskazuje, że właśnie Anihilacja będzie oficjalnym podtytułem czwartej odsłony.

Animacja nie należy do najpiękniejszych, najbardziej szczegółowych, jednak ogląda się ją przyjemnie. Wideo ma w sobie pewien urok, fani Marvela z pewnością będą zadowoleni. Warto docenić także ogrom pracy, który twórca włożył w przygotowanie prawie trzyminutowego materiału. Na tle całości najgorzej wypada dubbing, który nie brzmi najlepiej – jednak nie to jest najważniejsze.

Fanowski zwiastun z pewnością umili oczekiwanie na oficjalny materiał, który, zgodnie z zapewnieniami Kevina Feige, szefa Marvel Studios, pojawi się jeszcze przed końcem 2018 roku. Premiera „Avengers 4” zaplanowana została na maj 2019 roku.


Autor: Patryk Wolny