To już pomału staje się tradycją, że najlepszym miejscem na oglądanie meczów na Biskupinie jest znajdujący się na pętli tramwajowej klub Local. Szczególnie, że zawsze można tam porozmawiać z Maciejem Zielińskim.

Local to klub na dobrym poziomie, gdzie w miłym towarzystwie można spędzić czas

Były kapitan koszykarskiego Śląska i ikona tego klubu został restauratorem. W swoim „Localu” regularnie ogląda w nim rozgrywki sportowe. Klub podzielony jest na dwie sale: dla palących i niepalących. Podczas wydarzeń sportowych nie dość, że można wypić coś smacznego, to jeszcze można dobrze zjęść.

Dzisiejsze drugie spotkanie półfinałowe FC Barcelona – Real Madryt rozpocznie się o godz. 20.45. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu „Barca” po dwóch bramkach Lionela Messiego wygrała w Madrycie 2:0, Jose Mourinho za komentowanie decyzji sędziego wylądował na trybunach a „Królewscy” kończyli mecz w dziesiątkę.

– Nie chciałbym takiego meczu oglądać – podsumował pierwsze spotkanie trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk. – To nie miało nic wspólnego z piłką. Jak zawodnik w takim spotkaniu opuścił mecz za czerwoną kartkę to mecz się ustawił. Szkoda mi Mourinho, który przed rewanżem stracił dwóch znakomitych piłkarzy  – zakończył Lenczyk.

(deg)