Wybuchowa mieszkanka znów na Wrockowej scenie! Wpadajcie, jeżeli nie boicie się spotkania z ludźmi, których największym marzeniem jest zabicie publiczności śmiechem. Czy warto podjąć to ryzyko? Jasne! Tym bardziej że to już ostatnia, przed wakacjami, edycja festiwalu. Będzie, jak zwykle, ostra jazda po bandzie, ale kulturalna – wszak  w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

W trakcie siódmego odcinka na scenie Starego Klasztoru pojawią się:

David Mbeda Ndege – na scenie od 2013 roku. Pierwszy polski ciemnoskóry stand-uper, lubi dzielić się swoim czarno-białym spojrzeniem na świat. Na co dzień student medycyny. Członek ekipy Comedy Lab z Krakowa. Nie epatuje słowem na k, publiczność ceni go za ogromny dystans do siebie i celne spostrzeżenia. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie – zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. Dwukrotnie zdobył Nagrodę Publiczności festiwalu KLAMKA, dwukrotnie zwyciężał Bitwę na Stand-up w klubie Gwarek, ma za sobą również występy w TVP2 w programie Tylko Dla Dorosłych.

Wojtek Pięta – mówi o tym, jak wygląda świat z perspektywy chłopaka, który rzucił pracę i skręcił w nową ścieżkę. Łowca absurdów, chętnie opowie Wam o Narodowym Funduszu Zdrowia i wymarzonej dziewczynie Klaudii. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”.

Paweł Reszela – komik, aktor, autor tekstów, jeden z prekursorów stand-upu w Polsce. Ma świetny kontakt z publicznością, dostarcza jej kilowatów energii. Jego występ to gwarancja wspaniałej zabawy z niezliczoną ilością gagów. Występował w programach telewizyjnych: „Stand-up – Zabij Mnie Śmiechem” i „HBO na stojaka”.


Kiedy: wtorek, 28 czerwca, godz. 20:00
Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław
Za ile: 15 zł (dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu), 20 zł (bilety dostępne w miejscu wydarzenia, tylko w dniu koncertu na 1 godzinę przez jego rozpoczęciem)

Bilety dostępne na stronie www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html
Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia!