W marcu w każdą sobotę i niedzielę Multikino Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki zapraszają wszystkie dzieci na Poranki Filmowe w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe przygody Parauszka i jego przyjaciół natomiast o godz. 12.00 zapraszamy na bajki z ulubienicą najmłodszych „Barbie”. 

Poranki-marzec-1030-Parauszek

Przez cały marzec o 10.30 Multikino zaprasza na „Parauszka i przyjaciół”, czyli pierwszy od ponad dziesięciu lat polski serial lalkowy. Pełen ciepła i humoru serial opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej „Naszym lasem”.

Mali bohaterowie przeżywają mnóstwo przygód, codziennie ucząc się wspólnego rozwiązywania problemów. Wszystkiemu przygląda się jedyny dorosły w tej historii – sowa Uhu, dając dziecięcym widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. W każdym odcinku poruszane są takie kwestie jak miłość, przyjaźń, honor odwaga czy odpowiedzialność.

Poranki-marzec-1200-Barbie

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. 22 i 23 marca Multikino zaprasza na premierowy pokaz bajki „Barbie Perłowa Księżniczka”. 

Barbie™ wciela się w rolę Luminy, syrenki ze specjalnym talentem, która marzy o tym, aby zostać księżniczką. Odkąd tylko pamięta ma specjalny dar –sprawia, że podmorskie perły tańczą i świecą. Lumina i jej najlepsza przyjaciółka Kuda, różowy konik morski, wyruszają w niezapomnianą podróż w głąb majestatycznego królestwa syren, gdzie przy pomocy swojego niezwykłego talentu, przygotowują się do królewskiego balu. Niespodziewanie Barbie™ odkrywa, że jej magiczne perły są kluczem do powstrzymania wrogów i definitywnego uratowania królestwa syren!

Bilety w cenie: 12 zł

Autor | AS