- REKLAMA -

Ostatnie spotkanie autorskich Improwizacji Agaty Dudy-Gracz będzie można zobaczyć w poniedziałek 25 stycznia w Teatrze Muzycznym Capitol. Na finał mamy spotkanie dyrektorskie, bowiem na scenie zobaczymy dyrektorów teatrów.

Cykl rozpoczął się przed rokiem. Z wyłączeniem wakacji aktorzy spotykali się do tej pory na scenie 10 razy. Za każdym razem wyglądało to inaczej. Inne były składy, ale przede wszystkim inne były zadania. W tym czasie widzowie mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę i poniekąd zrozumieć jak różne zadania mogą otrzymywać aktorzy. Zaczęło się klasycznie od improwizacji na temat „Trzech sióstr” Czechowa. Potem jednak było coraz bardziej zawile. Raz aktorzy byli zwierzętami, innymi razem kobietami (na zdjęciu, Improwizacje #7), mogli też tylko śpiewać, albo improwizować na temat utworów muzycznych czy obrazów.

Jak będzie w ostatniej odsłonie? Odpowiedź na to pytania zna jedynie Agata Duda-Gracz, która o treści listów improwizacyjnych informuje zaledwie na godzinę przed spotkanie z publicznością. Tradycyjnie będzie też dodatkowe zadanie dotyczące fizyczności i poruszania się postaci, które za każdym razem przygotowuje Tomasz Wesołowski. Co tym razem zobaczymy? Jestem niezmiernie ciekaw. Aż żal, że to przygoda z improwizacjami już za tydzień się skończy.

W dyrektorskiej improwizacji wystąpią:
– Konrad Imiela
– Igor Michalski
– Paweł Passini
– Piotr Sieklucki
– Sebastian Majewski

Autor | Daniel E. Groszewski