To już ostatni mecz tego sezonu na Stadionie Wrocław! Wspólnie musimy być z drużyną i zapewnić utrzymanie dla Śląska! Zachęcamy do kupowania biletów a spotkanie z Cracovią. W 36. kolejce Śląsk na Stadionie Wrocław podejmie Cracovię. Stawka ogromna, bo Trójkolorowi walczą o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie! Początek spotkania: sobota, 27 maja, godz. 18.

Przypominamy – karnety uprawniają również do wejścia na spotkania rundy finałowej. Posiadaczy karnetów serdecznie zapraszamy do wspierania Śląska w decydujących meczach sezonu!
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł.

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2016/2017:

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:

Bilety można kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

 Bilety ulgowe:

 Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia

Sektor rodzinny:

Mecz z Ruchem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet Rodzinny na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 35 zł, i uprawnia do wejścia max. dwie osoby dorosłe, a na każdą z nich może przypadać do 5 dzieci w wieku maksymalnie 13 lat. Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Parkingi

Parkingi na Stadionie Wrocław będą otwierane na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.
Ceny poszczególnych parkingów:
Parking wielopoziomowy Stadion Wrocław: auto osobowe 20 zł, miejsca dla
niepełnosprawnych – bezpłatnie
Parking Królewiecka – auto osobowe 10zł, autobus 20zł, Parking Lotnicza –
auto osobowe 10 zł, Szczecińska – auto osobowe 10 zł

Spotkanie 36. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Cracovią odbędzie się w sobotę, 27 maja o godz. 18 na Stadionie Wrocław.