Jest nowy sposób na cięcie kosztów! I co bardzo ważne nie trzeba będzie ani oszczędzać, ani inwestować. Pochłaniające prąd żarówki na energooszczędne LEDy też wymienią za nas.

Zbyt piękne by mogło być prawdziwe? A jednak jest. I nie ma w tym żadnych haczyków. Wiodący producent doszedł po prostu do wniosku, że na nowej technologii wszyscy mogą zarobić. – To początek naszej działalności i wszyscy szukają w naszej ofercie jakiś ukrytych zapisów. Nikt  nie może uwierzyć, że ich nie ma. A my po prostu wiemy jak działać, żeby każdy wypracował sobie zysk. Nasz biznes polega na partnerstwie. Co ważne: nie jesteśmy pośrednikiem handlowym, reprezentujemy wiodącego producenta; realizujemy założenia Advanced Optronic Devices (China) Co. Ltd.  w Europie, której podstawą jest oferowanie najnowszych technologii LED  w zamian za uczestnictwo w uzyskanych z tego tytułu oszczędnościach, dlatego  partycypujemy tylko w wygenerowanych oszczędnościach – mówi Sebastian Czaja z  AOD Poland. LED Light System. By zysk był większy, korzystamy tylko z najnowszych dostępnych technologii i tylko taką oferujemy do modernizacji.

Jak to wygląda w praktyce? Inwestycję w całości finansuje i realizuje międzynarodowy koncern AO Devices. To właśnie oni ponoszą wszelkie koszty związane z zakupem LED, wymianą oświetlenia i kosztami eksploatacji, bowiem w trakcie trwania umowy o współpracy to właśnie ta firma odpowiada także za wymianę uszkodzonych lub zużytych LED (partner w czasie trwania umowy wymieniłby 5 razy tradycyjną żarówkę – to znacząca oszczędność w eksploatacji). Partnerowi pozostaje natomiast co miesiąc „w kieszeni” oszczędność do 50% netto! Co ważne: nie ma tutaj żadnych zaliczek czy przedpłat ! Wszystko rozliczane jest jedynie z osiągniętej oszczędności. A to oznacza, że „Partner” zatrzyma sobie  50% z tego, co zaoszczędzi LED – pomniejszony o koszt. Nie będzie go to jednak nic kosztowało, więc zyska na „nicnierobieniu” Na samej chęci do oszczędzania. Projekt ten z pewnością niebawem poprze wiele instytucji, bo LED jest korzystny dla zdrowia, a przede wszystkim,  co bardzo ważne dla środowiska – w znacznym stopniu ogranicza emisję dwutlenku węgla.

Co w takim razie trzeba zrobić, aby móc już teraz zacząć oszczędzać? Należy zgłosić się do AOD Poland. LED Light System  i podpisać umowę na współpracę.

WIĘCEJ INFORMACJI:
– na stronie internetowej: www.aodled.eu
– pod mail:  r.b@post.com
– telefonami: 517 590 003, 603072072

 

(Daniel E. Groszewski)