Wakacyjny projekt „Fitness na Pergoli” organizowany przez program „Miasto w Formie” przy współpracy z Halą Stulecia daje możliwość zadbania o swoje ciało na wakacje. Najbliższe spotkanie już w sobotę, 16 sierpnia. w godz. 12.00-15.00. Tuż przy Pergoli będą prowadzone bezpłatne treningi fitness. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wrocławian, bez względu na wiek i płeć. 

Sobotnie zajęcia ruchowe w plenerze stanowią doskonałą okazję, by być fit na wakacje. Każdy termin przypisany jest do innego klubu fitness, zatem letnia zajęcia na Pergoli są różnorodne.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Na uczestników czekają, oprócz zajęć sportowych, atrakcje kinowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków.

fitness

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMęskie Granie we Wrocławiu
Następny artykułPremiery kinowe (8.08.2014)
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.