Dzień Ojca był doskonałym terminem, aby rozpocząć regularne „Niedzielne poranki z Batmanem”. Fundacja Mobilius razem z [71] Zona i AnimaTort zaprosiła dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Ponad dwie godziny trwały zabawy z Batmanem na największej sali lasertag na Dolnym Śląsku przy ul. Fabrycznej 14.

Alek i Bruno kontra Batman / fot. Daniel E. Groszewski

– Postanowiliśmy zachęcić dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Ruch to zdrowie i właśnie dlatego proponujemy, aby w niedzielę wybrać się na wspólną zabawę, podczas której można wyleć trochę potu – mówi Mateusz Brzostowski, czyli Batman z AnimaTort. – Na zaproszenie Fundacji Mobilius wespół z [71] Zona będzie regularnie organizować poranne spotkanie na sali lasertag. Dołączcie do nas, bo naprawdę warto. To zabawa dla waszego zdrowia – dodaje.

Lasertag to niejako laserowy paintaball. To także impreza dla całych rodzin. Na jednej sali zajęcia prowadzą animatorzy z AnimaTort, a na drugiej odbywa się rozgrywka lasertag. Maluchy mają pomalowane buźki, są zwierzątka skręcane z balonów, gry i zabawy ruchowe. Jest też lasertagowa rozgrywka z Batmanem. Dochód z „cegiełek” i puszek trafi do Fundacji, która od września w drugiej już edycji programu „Hop na zdrowie” będzie badała dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolny. Kolejny „Niedzielny poranek z Batmanem” zaplanowano na 7 lipca w godz. 11-13. Od września zabawa będzie odbywała się w każdą niedzielę. Koszt udziału rodziny to 40 zł. Więcej informacji pod numerem telefonu 606 724 926.

Autor: Daniel E. Groszewski