Powodem przeniesienia gali na 25 kwietnia jest choroba Małgorzaty Walewskiej. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

- REKLAMA -

 Już 25 kwietnia o godz. 19 zapraszamy na Dużą Scenę Teatru Polskiego we Wrocławiu na galę wybitnych artystek: Małgorzaty Walewskiej i Małgorzaty Zalewskiej. Zostanie zaprezentowany program, który swoją premierę miał w Salach Redutowych Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Duet mezzosopran i harfa – połączenie od wieków znane publiczności. Bogactwo muzyczne rzadko wykonywanych utworów zainspirowało dwie artystki. Zapraszamy na fascynującą podróż po najpiękniejszych utworach muzyki wokalnej z repertuarem operowym i pieśniarskim. Po raz pierwszy na na Dużej Scenie wrocławskiego Teatru Polskiego – światowej sławy artystki: Małgorzata Walewska i Małgorzata Zalewska zaprezentują swój autorski program.

Małgorzata Walewska i Małgorzata Zalewska

MAŁGORZATA WALEWSKA. W zestawieniu amerykańskiego tygodnika „Time” została zaliczona do grona dziesięciu najsławniejszych Polaków jako „jedna z gwiazd, które oświetlą Polsce drogę w następne tysiąclecie”. Wystąpiła na najsłynniejszych scenach operowych. Śpiewała u boku takich artystów jak: Luciano Pavarotii, Placido Domingo, Thomas Hampson, Edita Gruberova. W swoim repertuarze posiada ponad 20 operowych ról, szereg dzieł oratoryjno-kantatowych i bogaty dorobek pieśniarski. Obsypana nagrodami i wyróżnieniami za wspaniałe kreacje wokalne. Nagrała kilkanaście płyt CD i DVD, które szybko stały się bestsellerami.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZłoto dla wrocławskich praktyk senioralnych!
Następny artykułJanusz Radek na Dywanie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.