Zapraszamy już dziś na kwietniową Galerię Jednego Projektu, a w niej spotkanie z Tomaszem Koniorem (Konior Studio) i jego nowym projektem siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Zaczynamy o godzinie 17.30!

Do najchętniej podejmowanych inwestycji kulturalnych przez dbające o prestiż miasta, a także fundacje czy stowarzyszenia, należą – obok muzeów i galerii sztuki – sale koncertowe, budynki operowe i filharmonie. Dotychczas w Galerii Jednego Projektu zaprezentowaliśmy projekty Centrum Muzyki, Baletu i Sportu w Lusławicach i Forum Muzyki we Wrocławiu (w budowie) oraz projekty (już zrealizowane) oper w Białymstoku, Bytomiu i Krakowie, Filharmonii Łódzkiej, a także Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej Symfonia AM w Katowicach. Ta ostatnia realizacja jest dziełem pracowni Barysz Konior Architekci i Konior Studio, docenionym wieloma nagrodami.

Czy równie udana będzie kolejna muzyczna inwestycja dumnego ze swych kompozytorów, muzyków i melomanów Śląska?
Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Koniorem (Konior Studio) i dyskusję o nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

 

Muzeum Architektury

Bernardyńska 5
Wroclaw, Poland

7 kwietnia · 17:30 – 19:00