Galerie

Trening Śląska w Sevilli

Piłkarze Śląska 21 sierpnia odbyli trening na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán, gdzie rozegrają pierwszy mecz IV rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. / fot. WKS Śląsk Wrocław SA

7 Photos

Manewry w  Magnolii

Piknik w wojskowym klimacie zorganizowano przed Magnolią przy udziale stowarzyszeń miłośników historii oraz jednostek wojskowych / fot. Andrzej Kaletyn

23 Photos

Pendolino

Oficjalna prezentacja szybkiego pociągu Pendolino / fot. Andrzej Kaletyn

15 Photos

Club Brugge - Śląsk Wrocław

W meczu rewanżowym 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej Śląsk Wrocław zremisował na wyjeździe z Club Brugge 3:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Waldemar Sobota (dwie) i Marco Paixao. / fot. Śląsk Wrocław SA

11 Photos

Wakacje ze Stadionem Miejskim

Cykliczna impreza już się rozpoczęła. Byliśmy na pierwszym stadionowym spotkaniu, w środę, 7 sierpnia. Kolejne zaplanowano na środy 14 i 21 sierpnia, a także sobotę, 31 sierpnia. Fot. Andrzej Kaletyn.

20 Photos

Liga Europy: Rudar - Śląsk

Galeria zdjęć z meczu w Podgoricy, gdzie Śląsk ledwie zremisował z Rudarem 2:2. Śląsk strzelał bramki w pierwszej połowie, a Rudar w drugiej. Ostatnią już w doliczonym czasie gry. W dwumeczu wygraliśmy 6:2 / fot. Krystyna Pączkowska (Śląsk Wrocław SA)

22 Photos

Rekordowa Zumba. Potrafiliśmy pomóc

30 czerwca na wrocławskiej Pergoli padł rekord Polski w liczbie osób tańczących Zumbę. Łącznie było 1001 uczestników. Imprezę zorganizowała Fundacja Potrafię Pomóc / fot. Łukasz Padewski i Daniel E. Groszewski

151 Photos

100. urodziny Hali Stulecia

29 czerwca świętowaliśmy 100. urodziny Hali Stulecia. Był ogromny tort, który zjadło ponad 700 osób / fot. Daniel E. Groszewski i Andrzej Kaletyn

44 Photos

III Wrocław Cup w rugby

Rugbiści KS Rugby Wrocław wygrywają 38-24 z Rugby Verein Dresden w trzeciej edycji Wrocław Cup / fot. Daniel E. Groszewski

33 Photos

Teatr Muzyczny Capitol

Zakończył się remont Capitolu. Uroczysta prezentacja odnowionej i rozbudowanej siedziby odbyła się 24 czerwca 2013 roku / fot. Sabina Misakiewicz (Dzielnice Wrocławia)

21 Photos

Święto Wrocławia: Protest i turniej

Transparenty i rycerze podczas Święta Wrocławia. "Czy naprawdę macie co świętować?" - pytali mieszkańcy radnych i urzędników/ fot. Michał Kwaśniak

29 Photos

XII Regaty VIPów Hotelu Tumskiego

Zwycięstwem pary Akademii Sztuk Pieknych: prof. dr. hab. Dariusza Grzybowicza i dra Jacka Żurka zakończyły się regaty 2013. Udział wzięło 17 załóg / fot. Daniel E. Groszewski (Dzielnice Wrocławia)

71 Photos

XX Festyn Osiedlowy na Kuźnikach. Święto Wrocławia

22 czerwca na Polanie Mariana odbył się festyn rodzinny pod hasłem: Święto Kuźnik - Świętem Wrocławia / fot. Sabina Misakiewicz

46 Photos

Akademia Sztuk Pięknych

W dniach 31.05 - 2.06, we Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, odbył się Festiwal Wysokich Temperatur. Przez trzy dni można było zobaczyć w jaki sposób powstają szklane i ceramiczne arcydzieła. Goście uczestniczący na festiwalu, dowiedzieli się m.in. w jaki sposób zbudować własny piec do wypalania szkła. / fot. Michał Kwaśniak

12 Photos

IV Festyn Leśnicki. Spocznij baw się dobrze!

8 czerwca na terenie jednostki wojskowej przy ul. Trzmielowickiej już po raz czwarty Partnerstwo Lokalne dla Leśnicy wespół z wojskiem zorganizowało festyn dla mieszkańców / fot. Daniel E. Groszewski

47 Photos

Mistrzostwa Przyszłej Gwiazdy Judo

Zawody odbyły się 26 maja 2013 roku w Siechnicach

42 Photos

Dolnośląskie Święto Sportu

Pierwsza historyczna impreza z 25 maja

30 Photos

Festyn na Nowym Dworze

Festyn w Dniu Matki z okazji Dnia Dziecka

29 Photos

Dni Fantastyki 2013

III Dni Fantastyki odbyły się na Zamku w Leśnicy w dniach 25-26 maja 2013 roku

50 Photos

Egzamin adeptów Judo

Młodzi judocy Śląska zdawali egzamin na kyu na Bielanach Wrocławskich 18 maja 2013 roku

39 Photos

XI Kajakarskie Regaty VIP-ów

Tradycyjnie z okazji Święta Wrocławia Hotel Tumski zorganizował regaty.

21 Photos

Strefa Kibica

Wrocławska Strefa Kibica to bez wątpienia miejsca wyjątkowe. / fot. Wojciech Węgiel

24 Photos

Sexy Esotiq Night

W klubie Stardust przy ul. Świdnickiej odbył się pokaz mody Sexy Esotiq Night. / fot. Karol Zbyb

230 Photos

III Festyn Leśnicki

Za nami III Festyn Leśnicki "Poznajemy się coraz bardziej", który 2 czerwca zorganizowało Partnerstwo Lokalne dla Leśnicy i 10. Wrocławski Pułk Dowodzenia.

118 Photos

Zostań stylistą Arkad Wrocławskich

Zwycięzcą konkursu „Zostań stylistą Arkad Wrocławskich” została Inga Chawa z Wrocławia. Panie odwiedzające Arkady Wrocławskie mogły korzystać także z licznych atrakcji przygotowanych dla nich z okazji Dnia Kobiet.

12 Photos

EveryBoardFest Countdown Party

EveryBoardFest Countdown Party to pierwsza z cyklu impreza promująca EveryBoardFest, który w dniach 20-22 kwietnia odbędzie się w Karpaczu! To impreza dla miłośników wszystkich rodzajów desek.

171 Photos

XIX Plebiscyt Życia Akademickiego na Najlepszego Sportowca i Trenera AWF i AZS AWF we Wrocławiu

Tradycyjnie już zabawa odbyła się na terenie campusu. Tym razem wypadła w "ostatki". Najlepszy Sportowiec: 1. Tomasz Motyka (szermierka); 2. Tomasz Wawrzonowski (strzelectwo); 3. Anna Dowgiert (pływanie); 4. Emilia Maćkowiak (ju-jitsu); 5. Łukasz Krawczuk i Paweł Omelko (lekka atletyka) Najlepszy Trener: 1. dr Wiesław Błach (judo); 2. Paweł Krawczyk (szermierka); 3. Marek Rożej (lekka atletyka); 4. Tomasz Skórkowski (ju-jitsu).

130 Photos

Wrocław Bartenders CUP

Pierwsze z sześciu zawodów cyklu Wrocław Bartenders CUP, które w poniedziałek, 13 lutego odbyły się w klubie Nietota. Zwyciężył Arek Arciszewski

84 Photos

Lamb w klubie Eter

Fotorelacja z koncertu brytyjskiej grupy Lamb, wyrosła na stylistyce bristol sound i trip hopu. / fot. Gabriela Brzozowska (DW)

26 Photos

X Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Akademickiego na Dolnym Śląsku

W Gmachu Głównym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Gala Sportu Akademickiego podczas, której ogłoszono wyniki X Konkursu na Najlepszego Studenta - Sportowca i Trenera Akademickiego na Dolnym Śląsku w roku 2011 r.

55 Photos

Otwarcie nowoczesnego salonu Volkswagena

Fotorelacja z otwarcia jednego z najbardziej nowoczesnych salonów samochodowych w Europie, który we Wrocławiu mieści się przy ul. Brucknera

80 Photos

Śląsk Handball Team - MKS Szczypiorno Kalisz

W meczu na szczycie II ligi Śląsk pokonał Szczypiorno 31:28 (14:10).

85 Photos

wROCK fest 2011

Konfrontacje rockowe w ujęciu Gabrieli Brzozowskiej (DW)

142 Photos

Basket96: Turniej koszykówki 2-4 grudnia

Fotorelacja z turnieju zorganizowanego przez Stowarzyszenie Basket96

66 Photos

Andrzejki z KSW

Karolina Sikorska została klubową miss KSW. Impreza zorganizowana przez Diamond Promotion pod patronatem Federacji KSW odbyła się w klubie Mystic 26 listopada. To powrót KSW do stolicy Dolnego Śląska.

69 Photos

Śląsk Wrocław Handball Team - AZS Zielona Góra

Lider II ligi przed własną publicznością pokonał 18 listopada AZS 48:25.

50 Photos

Ubieramy sportowe drużyny Śródmieścia

W imprezie charytatywnej, która odbyła się na boisku Spartana przy ul. Krajewskiego udział wzięli m.in. piłkarze pierwszej drużyny Śląska, którzy rozegrali mecz z gimnazjalistami. Organizatorem było Stowarzyszenie Sportowe Śródmieście.

173 Photos

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

W pierwszym meczu na nowym stadionie Śląsk w meczu przyjaźni spotkał się z Lechią. Mecz obejrzał komplet widzów. Górą byli gospodarze.

25 Photos

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa

Śląsk wygrał 4:0 po bramkach Piotra Celebana, Sebastiana Mili, Łukasza Gikiewicza i Dariusza Pietrasiaka. WKS liderem Ekstraklasy.

6 Photos

R-Gol Liga: Wrzesień

Migawki z R-Gol Ligi

8 Photos

Gwardia Wrocław - SMS Spała

W meczu 2. kolejki II ligi zainaugurowano sezon siatkarski we Wrocławiu. Podopieczni Ireneusza Kłosa przed własną publicznością przegrali 2:3.

66 Photos

MonsterJam

Ostatnia z imprez mających uświetnić otwarcie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. MonsterJam odbyło się 1 października. Fot. Wojciech Ryglowski

7 Photos

Złote karty Kampuni

I Gala "Złotych Kart Kampuni", czyli nagród przyznawanym pracodawcom i instytucjom za jakość świadczonych usług i dbałość o dobro klientów.

34 Photos

Śląsk Handball Team - Olimp Grodków

W 2. kolejce II ligi Śląsk pokonał w Orbicie Olimp Grodków 26:16. Najwięcej bramek zdobył Daniel Grobelny (10).

81 Photos

Festyn na Gaju

Festyn osiedlowy odbył się na Gaju w sobotę, 24 września. Moc atrakcji zapewniła radna miejska Renata Granowska.

43 Photos

Tumski Cup 2011

Impreza nad Odrą, która na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń na wodzie.

91 Photos

3. urodziny Villi Yakamoz

"Wieczór z modą i urodą" - tak nazywała się impreza, która 15 września odbyła się w SPA na Karłowicach.

65 Photos

29. Hasco-Lek Wrocław Maraton

Zwycięstwem Kenijczyka Vincentego Kipchirchira zakończył się maraton wrocławski.Bieg ukończyło 2773 zawodników spośród blisko 4000 zgłoszonych. Sprawdź czy znalazłeś się w naszym obiektywie.

280 Photos

Gala: Adamek - Kliczko

Gala bokserska na otwarcie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. W walce wieczoru, 10 września Tomasz Adamek zmierzył się z mistrzem świata federacji WBC Witalijem Kliczko. Ukrainiec ósmy raz obronił mistrzowski pas.

24 Photos

Adamek-Kliczko ważenie

Ważenie przed walką XXI wieku odbyło się w siedzibie ATM-u. Witalij Kliczko ważył 110,2 kg, natomiast Tomasz Adamek 98 kg.

12 Photos

Adamek-Kliczko: Zadaszenie ringu

Tak wygląda dach, który ma zabezpieczać ring przed ewentualnymi opadami deszczu

8 Photos

SuperPuchar Spartan Cup: Śródmieście - Auto Gągała

W walce o SuperPuchar drużyna Śródmieścia pokonał zespół Auto-Gągała 5:2 (1:0)

29 Photos

DIG: Wrześniowy Klub Biznesu

Za nami pierwsze powakacyjne spotkanie w ramach Klubu Biznesu Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. 5 września w gościnnych salach Gospody Wrocławskiej zaprezentowało się czworo nowych członków Izby.

31 Photos

Breeder's Day - Dzień Hodowcy

Konferencja odbyła się na Uniwersytecie Przyrodniczym, w sobotę, 3 września.

17 Photos

90 lat Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Z tej okazji na wrocławskim Rynku zainstalowano wystawę, a w sobotę, 3 września po Rynku i Parku Południowym jeździł powóz pocztowy.

24 Photos

Zakończenie akcji wyborczej

Konferencja prasowa odbyła się w sobotę, 3 września pod siedzibą wrocławskiej Platformy Obywatelskiej przy ul. Oławskiej. Potem kandydaci na parlamentarzystów rozdawali wrocławianom książeczki pt. "Polska w budowie". Na koniec na Rynku kręcono wyborcze spoty.

26 Photos

Otwarcie Mostu Rędzińskiego

27 sierpnia nastąpiło oficjalne otwarcie Mostu Rędzińskiego. Wrocławianie mogli pochodzić po nim pieszo i pojeździć na rowerze

20 Photos

Koncert: Marika i Erykah Badu

Koncert Erykah Badu na Wyspie Słodowej odbył się w niedzielę 7 sierpnia. Jako support zagrała Marika.

80 Photos

Ślask Wrocław - Lokomotiw Sofia

Pierwszy mecz we Wrocławiu zakończył się bezbramkowym remisem.

33 Photos

Taksówkarze walczą o dworzec PKP

Rozpoczęła się walka o wrocławski dworzec. Taksówkarze z korporacji Taxi Śląsk i Partner Taxi chcą uczciwej konkurencji na dworcu i chcą walczyć z taksówkarzami, którzy wożą przyjezdnych na 4 taryfie.

30 Photos

Dundee United - Śląsk Wrocław

W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej Śląsk przegrał w Szkocji 2:3, ale wobec zwycięstwo w pierwszym meczu 1:0, awansował do III rundy. (fot. Przemysław Jaskułowski)

78 Photos

18. Turniej Przyjaciół Gwardii

Tym razem rywalizacja toczyła się w koszykówce. Wygrali "Dolnośląscy policjanci" przed "Samorządowcami" i "Przedsiębiorcami".

82 Photos

Poruszamy Kąty

Podczas wakacyjnego festynu odbył się mecz Urząd Gminy Kąty Wrocławskie kontra Gwiazdy. Wygrali ci pierwsi 8:4.

56 Photos

Śląsk Wrocław - Dundee United

W pierwszym meczu w europejskich pucharach Śląsk pokonał przed własną publicznością Dundee United 1:0.

71 Photos

Piknik olimpijski na Partynicach

I Piknik Olimpijski odbył się na Partynicach 26 czerwca

74 Photos

Turniej charytatywny w piłkę nożną

Turniej Charytatywny Piłki Nożnej boisko.pl odbył się w niedzielę 26. czerwca na stadionie MCS przy ul. Sztabowej. Kwestowano na Rodzinny Dom Dziecka nr 3 przy ul. Rogowskiej.

20 Photos

Festyn na Ołtaszynie

25-26 czerwca 2011 roku na stadionie przy ul. Strachowskiego na Ołtaszynie trwa Festyn osiedlowy

93 Photos

Małysz w rajdzie Wrocław - Drezno

Na Wzgórza Andersa można było obejrzeć auto, którym Adam Małysz wystartował w rajdzie. (Fot. Andrzej Kaletyn)

19 Photos

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej

24 czerwca 2011 roku tytuł Honorowego Obywatela Wrocławia otrzymał Władysław Frasyniuk. Wręczono też Nagrody Wrocławia i Nagrody Prezydenta Wrocławia.

52 Photos

Dzień przytulania

24 czerwca to Dzień przytulania. Na wrocławskim Rynku można było spotkać wielu zachęcających do obchodzenia święta...

8 Photos

Festyn na Psim Polu

Festyn na Psim Polu i mecz z gwiazdami Rady Miejskiej m. in. Wojciechem Błońskim, Maciej Zielińskim i Renatą Granowską. Wśród kibiców m.in. Iwona Dyszkiewicz-Najda, Krzysztof Kilarski i Rafał Czepil.

38 Photos

X Regaty kajakarskie VIP-ów

Zwycięstwem osady Akademii Sztuk Pięknych (Jacek Żurek, Dariusz Grzybowicz) zakończyły się regaty na Odrze. Kolejne miejsca na podium zajęli: Zatoka Gondoli (Adam Wronecki, Ryszard Janicki) i Alior Bank (Jarosław Chomicz, Maciej Piotrowski).

114 Photos

Spotkanie z Tomaszem Kuszczakiem

7 czerwca Tomasz Kuszczak spotkał się z Manchester United Supporters Club w pubie Piwiarnia Warka

24 Photos

Europa na widelcu

Święto kuchni na wrocławskim Rynku odbyło się 4 czerwca

9 Photos

Platforma interaktywna

Interaktywna zabawa na wrocławskim Rynku. Bawią się i duzi i mali. Niektórzy nawet sprawdzają ją przeprowadzając rower.

10 Photos

Feta na Rynku

29 maja 2011 roku piłkarze Śląska po 29 latach zdobyli trzeci tytułów wicemistrzów Polski. Po zwycięstwie nad Arką 5:0 kibice przenieśli się na Rynek, gdzie do późna świętowali sukces. (Fot. KySZ)

8 Photos

Śląsk wicemistrzem Polski

W ostatnim ligowym spotkaniu Śląsk pokonał przed własną publicznością Arkę Gdynia 5:0. Bramki zdobyli: Diaz (3), Sztylka i Kelemen.

90 Photos

Festyn Nadodrze

Poznaj swojego sąsiada - tak nazywał się festyn, który 28 maja odbył się w Parku Staszica na Nadodrzu.

56 Photos

Dobre strony

II Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży "Dobre strony" 26-29 maja na wrocławskim Rynku

18 Photos

Adamek - Kliczko we Wrocławiu

24 maja odbyła się konferencja prasowa przed walką, do której dojdzie na Stadionie Miejskim 10 września. Później Tomasz Adamek i Witalij Kliczko obejrzeli pokaz fontanny multimedialnej, obejrzeli budowę stadionu i spacerowali po wrocławskim Rynku.

131 Photos

Zielony Wrocław - bieg na orientację

Pewnie większość z Was myśli: To za trudne dla mnie. Może rzeczywiście na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne, ale satysfakcja ze znalezienia pierwszego punktu, ukończenia pierwszej trasy, odnalezienia się po zrobieniu błędu, odróżnia bieg na orientację od innych dyscyplin. (Fot. bno.pl)

18 Photos