To już przesądzone Brytyjczyk George Michael będzie muzyczną gwiazdą wielkiego formatu na otwarcie nowego stadionu na Pilczycach. Jego koncert zaplanowano na 17 września.

George Michael

Zobacz ceny biletów >>>

– Ja lubię jego płytę ze składanką największych przebojów – mówił ostatnio prezydent Rafał Dutkiewicz. Przypomnijmy, że George Michael karierę muzyczną rozpoczynał w latach 80-tych w zespole Wham. Pierwszy kontrakt z wytwórnią mający greckie korzenie Michael podpisał już w wieku 19 lat. Wham ostatni koncert dało 28 czerwca 1986 roku na Wembely Stadion i George Michael rozpoczął solową karierę. Jak się później okazało, niezwykle udaną.  Któż nie zna takich przebojów jak „Freedom” czy „Faith” czy „Careless whisper”.

Dołącz do grupy osób wybierających się na koncert >>>

Koncert będzie trzecią imprezą, która ma uświetnić otwarcie nowego stadionu we Wrocławiu. Zaplanowane na wrzesień święto rozpocznie się 3 września imprezą Monster Jam, czyli wyścigami amerykańskich ciężkich ciężarówek. Tydzień później ma odbyć się wielkie wydarzenie pięściarskie jakim będzie walka Tomasza Adamka z Vitalijem Kliczko.

(deg)