Brytyjski gwiazdor będzie muzyczną gwiazdą wielkiego formatu na otwarcie nowego stadionu na Pilczycach – takie informacje podała dzisiaj „Polska. Gazeta Wrocławska”.

Od dłuższego czasu wrocławianie domagają się właśnie koncertu George Michaela, więc wszyscy liczymy, że do niego dojdzie

Dziennikarze dowiedzieli się już nawet, że umowa między zarządcą stadionu firmą SMG i gwiazdą zakończyły się podpisaniem umowy. W środę 11 maja gwiazdor na swojej oficjalnej stronie internetowej www.georgemichael.com ma ogłosić listę koncertów, które da w tym roku. Przypominamy, że jako pierwszy o występie George Michaela we Wrocławiu napisał serwis TuWroclaw.com, który dzisiaj poinformował, że koncert odbędzie się najprawdopodobniej 17 września.

Michał Janicki z wrocławskiego magistratu nie potwierdził tej informacji, ale wyznał, że zakontraktowana została kolejna impreza, po Monster Jam (pokazy wielkich amerykańskich ciężarówek), która uświetni otwarcie nowego stadionu. O czym mógł mówić Janicki? Wszyscy zakładamy, że właśnie o koncercie George Michaela. – Ja lubię jego płytę ze składanką największych przebojów – mówił ostatnio prezydent Rafał Dutkiewicz.

Czekając z niecierpliwością na to, co ogłosi George Michael możemy ponucić sobie jego piosenki.

 

 

 

 

(deg)