Najbardziej tajemniczy uczestnik X-Factor ma za sobą mroczną przeszłość. My znamy go przede wszystkim z występów na wrocławskich ulicach. – To taki street – fighter – mówi o nim juror programu Kuba Wojewódzki.

Za Gienka Loskę w programie X-Factor kciuki trzyma cały Wrocław

W programie ”Dzień Dobry TVN” Gienek Loska powiedział, że przed laty miał problem z alkoholem.

– Zdarzyło się mieszkać w piwnicy czy spać pod drzewem. Mieszkałem wtedy w Zielonce, więc po kieliszku było mi daleko do domu. Dożyłem, żeby się określić, bo zaczęło mnie to męczyć – wyjaśniał muzyk. Okazało się też, że po uporaniu się z problemem zaczął pomagać innym wychodzić z nałogu. Dawał wsparcie też w kościele, odpisywał na maile: – Dostałem od paru młodych ludzi maila i okazało się, że 75 procent to z prośbą z radą i jeden faktycznie przeszedł alkoholizm, pytał się tak, jak pyta się ojca. Potem pisała dziewczyna, ja pisałem im jak to widzę. Teraz mam w nich przyjaciół.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Zmiany w komunikacji na Sępolnie
Następny artykuł– Żabka na Mosiężnej działa
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.