Zapraszamy na kwietniową Galerię Jednego Projektu, a w niej spotkanie z Bolesławem Stelmachem i pracownią SPBA.Mimo iż Lublin przegrał z Wrocławiem rywalizację o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016, nie zrezygnował z realizacji wielu interesujących i ambitnych planów w tej dziedzinie. Budowa edukacyjnego, multimedialnego i interaktywnego, Centrum Spotkania Kultur jest tu priorytetem. Dzięki CSK niszczejąca od lat skorupa Teatru w Budowie (niedokończona inwestycja z czasów Edwarda Gierka) zyska nowoczesną oprawę, Filharmonia Lubelska i Teatr Muzyczny zostaną gruntownie zmodernizowane, miasto zaś wzbogaci się o atrakcyjną i spójną przestrzeń publiczną.

Na spotkanie z Bolesławem Stelmachem i jego pracownią SPBA – autorami projektu architektonicznego CSK wraz z zagospodarowaniem placu Teatralnego – zapraszamy w czwartek 12 kwietnia do Muzeum Architektury we Wrocławiu, ul. Bernardyńska 5.

Zaczynamy o godzinie 17.30.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPoznań czeka na wicemistrza
Następny artykułBaseballiści rozpoczynają sezon
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.