Budzicie się… Co to za miejsce pełne wysokich domów i starych ulic? W zaułkach kręcą się koty. Jak tu się dostaliście? Nie pamiętacie. Wszystko jest takie inne, pełne magii i sekretów. W oddali słychać piękną melodię, słońce już stoi wysoko i te koty, wszędzie widzicie ich zwinne ciała. Podążacie za nimi, kręcicie się w kółko jak na karuzeli, od bramy do bramy. Tu mieszka stary ślusarz, a tu sprzedają najcudowniejsze na świecie lody migdałowe. Jak się tu znaleźliście i jak się stąd wydostaniecie? Wokół słychać tylko szepty „król, król, król, szukajcie króla”.

 

WITAJCIE W MIEŚCIE KOTÓW!

Zapraszamy na grę miejską! Uczestnictwo w niej jest BEZPŁATNE. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone, wszyscy przeżyją niezapomnianą przygodę!

To gra pełna humoru i nawiązań literackich inspirowana prozą Harukiego Murakamiego i innych słynnych pisarzy.

W grze zwiedzicie jedną z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych dzielnic Wrocławia – Nadodrze.

Poznacie sekrety miasta i znajdziecie drogę powrotną lub na zawsze zostaniecie w krainie magii.

Do gry można zgłaszać się w drużynach 3 lub 4 osobowych. Wystarczy napisać maila na adres: wroclawskie.gry.miejskie@gmail.com zatytułowanego „zgłoszenie do gry Kot Nadodrza” z wymienionymi z imienia i nazwiska członkami drużyny.

QR KODY – w czasie gry używane będą QR kody. Każda drużyna powinna posiadać przynajmniej jeden telefon z czytnikiem kodów. Wystarczy 2 letni smartfon z darmową aplikacją. Oczywiście można używać większej ilości telefonów.

Osoby niepełnoletnie powinny znajdować się pod opieką osób dorosłych.

Gra odbywa się w ramach Bruno Schulz Festiwal 2014