Grażyna Łobaszewska & Ajagore w repertuarze Czesława Niemena dadzą koncert jubileuszowy już w najbliższą niedzielę, 25 września o godz. 19 w Mleczarni przy ul. Włodkowica. Bilety 50-100 zł.

Grażyna Łobaszewska – jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. „Najczarniejsza z białych kobiet”, bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Od 2008 r. p. Grażynie regularnie towarzyszy tczewska formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja).

Owocem tej współpracy jest najnowsze wydawnictwo dedykowane pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest…” – produkt charakteryzujący się wysoką klasą i nowoczesnymi aranżacjami, skutecznie przypominającymi twórczość mistrza sprzed lat, jak również przybliżającymi niezwykłe przeboje młodszej publiczności. Podczas koncertu widzowie będą mogli posłuchać największych przebojów mistrza, między innymi: „Dziwny jest ten świat”, „Płonie stodoła”, „Jednego serca” czy też „Wspomnienie”. To właśnie sam Czesław Niemen powiedział przed śmiercią: „Grażyna posiada odpowiednią wrażliwość do interpretowania mojej twórczości”. Po latach słowa okazały się prorocze, o czym będzie się można przekonać już wkrótce, podczas koncertu. Prócz utworów z repertuaru Czesława Niemena nie zabraknie oczywiście największych przebojów Artystki, takich jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”.

Połączenie głosu i charyzmy jednego z najwybitniejszych głosów z doskonałym repertuarem legendy polskiej muzyki w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

 

Bilety w cenie 100,00 zł (sektor VIP*) oraz

w przedsprzedaży 50,00 zł

60 pln w dniu koncertu (miejsca nienumerowane siedzące) dostępne w następujących punktach sprzedaży:

* Klubokawiarnia MLECZARNIA we Wrocławiu,
ul. Pawła Włodkowica 5 (Bileteria Hostel Mleczarnia)
* salony sieci Empik, Saturn i Media Markt

oraz za pośrednictwem portali internetowych:
Eventim.pl
eBilet.pl
Abilet.pl
Bilety24.pl

( *bilety VIP uprawniają do zajęcia miejsca w Loży VIP oraz udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami m.in. płytami CD z autografem Artystki)