Andrew Scott, Ian Whyte, John Rhys-Davies czy Ian McElhinney to nie jedyne wielkie gwiazdy, które będzie można spotkać na warszawskim festiwalu popkulturalnym. Organizatorzy Warsaw Comic Con ogłosili w czwartek, 9 sierpnia, że na wydarzeniu pojawi się Paul Wesley – aktor znany z serialu „Pamiętniki wampirów”!

Warsaw Comic Con to największy w Polsce festiwal popkultury. Tegoroczna edycja

trwać będzie od  26 do 28 października w Ptak Warsaw Expo. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z kilkunastoma gwiazdami z najpopularniejszych filmów i seriali, takich jak  Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf, Gra o Tron, Stranger Things, Władca Pierścieni, Sherlock, Skam, Riverdale i The Orginals, poznać najlepszych cosplayerów na świecie oraz zajrzeć do stref największych telewizji.

Główną gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie aktor grający w serialu „Pamiętniki wampirów” – Paul Wesley.
Amerykański aktor, reżyser, producent telewizyjny i filmowy tak naprawdę nazywa się Paweł Tomasz Wasilewski i jest synem polskich emigrantów. Przez 8 sezonów serialu „Pamiętniki wampirów” grał jednego z głównych bohaterów: wampira Stefana Salvatore.
Mały Paul wakacje spędzał przeważnie w Polsce u dziadków i dlatego nadal płynnie mówi w naszym języku. Aktor zapowiedział, że podczas imprezy będzie rozmawiać z fanami właśnie po polsku. Wesley często bywa w naszym kraju, gdzie odwiedza rodzinę. Jednak pierwszy raz przyjeżdża jako gość imprezy popkulturowej, by spotkać się ze swoimi fanami.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcie?: flickr.com