Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisję sztuki „Hamlet” z National Theatre. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem będzie można zobaczyć ponownie 21 kwietnia w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę szaleńczo buntuje się przeciwko sytuacji, z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego – staje się zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa.

W roli Hamleta zobaczymy nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, „Frankenstein”). Reżyseria: Lyndsey Turner.

Spektakl z polskimi napisami.

Spektakl będzie można zobaczyć 21 kwietnia o godz. 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Bilety: 25-35 zł


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten spektakl. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „Hamlet”. Czekamy do wtorku, 19 kwietnia, do godz. 20.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Letnie przesilenie”
Następny artykułHISTORIA: Dwa bratanki i do szabli, i do… kufla
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.