Ten koncert z pewnością przyciągnie rzesze fanów. „Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert” już 17 października w Hali Stulecia. Ścieżkę muzyczną Johna Williamsa z filmu wykona Sinfonietta Cracovia.

Kultowe już filmy o małym czarodzieju dostały nowe życie. Od czerwca 2016 roku prezentowane są w całym świecie w wersji koncertowej z muzyką symfoniczną wykonywaną na żywo. Zarówno dla fanów Harrego Pottera, jak i dla autorki bestselerowych powieści J.K. Rowling, jest to nowa przygoda. Tego typu koncert odbędzie się w Polsce już drugi raz. Wrocławianie oraz wszyscy zainteresowani podczas koncertu będą mogli obejrzeć  film „Harry Potter i Komnata Tajemnic” na ogromnym, 480 calowym ekranie w jakości HD. Koncerty są częścią światowego tournee stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.

Przypomnijmy, że fabuła “Harry Potter i Komnata Tajemnic” dzieje się na początku drugiego roku pobytu Harrego w szkole czarodziejów. Wszystko wciąż się może zdarzyć i żadne zjawiska już chyba naszego bohatera nie są w stanie zaskoczyć. Pojawia się Zgredek, latające samochody, węże i pająki. Hogwart wymaga siły i odwagi trójki przyjaciół Harrego, Rona i Hermiony, naszych małych lecz dzielnych czarodziejów.

Bilety w cenie od 90 do 250 złotych. Można je kupić za pośrednictwem strony eventim.pl.

Koncert „Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert”

Hala Stulecia, 17 października,  godz. 19.00.


Autor: Sabina Misakiewicz

Zdjęcie:Kadr z filmu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrzy Furie wjechały na peron 4
Następny artykuł„Makbet” unurzany we krwi
Pedagożka, dziennikarka, reżyserka. Miłośniczka literatury. Kocha rodzinę, teatr i podróże. Unika złej energii i złych ludzi. Wierzy w przeznaczenie.