Zamiast meczu z Jagiellonią Białystok, który ze względu na fatalne warunki atmosferyczne został przełożony, pikarze Śląska mieli dzisiaj gierkę wewnętrzną. Żółci pokonali w niej Pomarańczowych 7:3.

Dla zwycięzców hat-tricka zdobył Remigiusz Jezierski, dwa gole dołożył Waldemar Sobota, a pojednym Łukasz Gikiewicz i Piotr Ćwielong. W drużynie przegranych dwukrtonie na listę strzelców wpisał się Marek Gancarczyk, a jedno trafienie zanotował Jakub Więzik.

Podczas gierki wewnętrznej trener Orest Lenczyk tradycyjnie żonglował składem. W pierwszej połowie Łukasz Gikiewicz grał w ekipie Żółtych, a po przerwie zamienił się miejscami z Remigiuszem Jezierskim. Doświadczonemu napastnikowi ta roszada zrobiła bardzo dobrze – po zmianie stron skompletował klasycznego hat-tricka. Podobne rotacje odbywały się na innych pozycjach – m.in. miejscami w swoich ekipach wymieniali się Dariusz Sztylka i Rok Elsner.

W sobotę i w niedzielę piłkarze WKS-u będą mieli wolne. Na treningu spotkają się w poniedziałek.

fot. DzielniceWrocławia.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWKK jedzie do Kłodzka
Następny artykułI Ty możesz dołączyć do marszałka Chlebosza
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.