Już 17-go maja (wtorek) o g. 20-tej w Centrum Sztuki Impart odbędzie się koncert wrocławskiego zespołu HooDoo Band. Koncert ten będzie wyjątkowy, ponieważ zagrany akustycznie.

Materiał przedstawiony publiczności tego dnia zostanie zarejestrowany i wydany w postaci albumu zatytułowanego „HooDoo Unplugged“. Będzie to drugi krążek formacji nominowanej w tym roku m.in. do nagrody Fryderyka. Warto wspomnieć, że ich debiutancki album w ciągu zaledwie trzech miesięcy zyskał status Złotej Płyty. Z pewnością warto wybrać się na ten koncert…

Zespół HooDoo Band to grupa szalenie energetycznych i piekielnie zdolych muzyków młodego pokolenia. W tym roku zostali nominowani do prestiżowej nagrydy Gazety Wyborczej „Warto“ i do nagrody Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa“. Czytelnicy magazynu „Twój Blues” oraz portal „Okolice Buesa“ przyznali im zaszczytny tytuł „Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce“. Według ogólnopolskiej ankiety ‚Blues Top” i ankiety „Okolic Bluesa”, muzycy HooDoo Band zasłużyli również na miana: „Najlepszego Wokalisty“, „Najlepszego Gitarzysty“ oraz „Najlepszego Perkustysty“ w kraju. Występowali w finale konkursu „Sopot Top Trendy Festival“. Kilkakrotnie gościli w programach „Dzień Dobry TVN“ oraz „Pytanie na Śniadanie“. Tworzyli oprawę muzyczną do polsatowskiego show „On i Ona“. Zagrali mnóstwo koncertów i wystąpili na największych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą, m.in. Rawa Blues (Pl), Suwalki Blues Festival (Pl), Jimiway Blues Fest (Pl), Blues Alive (Cz) i Blues Festiwal we Lwowie. Grupę coraz częściej doceniają takie autorytety jak Wojciech Mann (świetna recenzja płyty w „Polityce“) czy Jan Chojnacki (polecając płytę poprzes swoją inskrypcję).
Podczas koncertu można będzie usłyszeć specjalnie przygotowywane na tę okazję w formie akustycznej nowe aranżacje utworów, które znalazły się na pierwszej płycie grupy oraz kilka całkiem nowych kompozycji. Premiera albumu „HooDoo Unplugged“ planowana jest na początek czerwca 2011r. Więc jeśli lubicie piękne dźwięki w miłym towarzystwie, nie przegapcie tego wydarzenia!!!

Ceny biletów:
– 15zł. w przedsprzedaży, 20zł. w dniu koncertu

do nabycia w:
Kasa CS Impart czynna codziennie
od godz. 12:00 do 18:00
oraz na godzinę przed koncertem.
tel. (071) 341 94 32
rezerwacje@impart.art.pl

Sieć sklepów Empik oraz na www.eventim.pl

***

CENTRUM SZTUKI IMPART

ul. Mazowiecka 17
Wroclaw, Poland