Wrocławskie Osiedle Ołbin zaczyna żyć. Coraz mocniej, coraz aktywniej i coraz prędzej. Ledwie ucichło zorganizowane naprędce spotkanie w parku Tołpy, już szalona ekipa Stowarzyszenia Żółty Parasol i Organizatora Społeczności Lokalnej wrocławskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pod patronatem Miasta Wrocławia rozpoczęła przygotowania do kolejnych atrakcji.

Tym samym już w najbliższą niedzielę (01.09.2013r) od  godziny 14:30 bawimy się w parku im Stanisława Tołpy. Tematem przewodnim imprezy staną się „gry i zabawy podwórkowe”, więc jeśli jeszcze pamiętacie jak skacze się w gumę czy na skakance, a może całe dnie bawiliście się w ciuciubabkę? Jeśli tak to zapraszamy do wspólnej zabawy! Jeśli nie to zapraszamy tym bardziej! Nauczymy  Was i będziemy się wspólnie bawić!

W kolejną niedzielę (08.09.2013r) sprawdzimy wspólnie gdzie można spędzać czas wolny czyli przegląd klubów, zajęć pozalekcyjnych, organizacji sportowych i kulturalnych, a dodatkowo wiele sportowych atrakcji i występów. Podpowiemy też gdzie można uzyskać fachową pomoc pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych i wielu innych. Wystartujemy tradycyjnie o 14:30, miejsce niezmienne.

Na zakończenie… Powiemy krótko: Dożynki Ołbińskie czas zacząć! I na razie więcej nie powiemy! Przyjdźcie, zobaczcie i zostańcie z nami na Ołbinie!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRafał Karasiewicz: Żyć jak z nut
Następny artykułŚląsk wyeliminowany przez Sevillę
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.