Legenda rocka powraca! – Iggy Pop – 24 maja w kinach na całym świecie z koncertem Live in Basel! Multikino specjalnie dla Was pokaże ten koncert!

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop’a za ojca chrzestnego punk’a – każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop’a i jego zespołu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, który zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.

Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award.

W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym „I Wanna Be Your Dog” ,”The Passenger”, „Lust for Life” i wiele innych.


Dla naszych Czytelniczków mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego napisać nam: „Iggy Pop”. Czekamy do czwartku, 19 maja,  do godz. 20.


 

„Iggy Pop: Live in Basel”
24 maja | godz. 20
Multikino Pasaż Grunwaldzki.

 Bilety: 25 zł

Czas trwania koncertu: 80 min, materiał w oryginalnej wersji językowej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułORIENTUJ SIĘ: Osobisty samolot
Następny artykułENEMEF: Noc X-Men
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.