Po prawie dwu tygodniowych emocjach związanych ze startem kolejnej edycji Podziemnego Olympu – „Wyzwanie„, czas na ogłoszenie jej wyników!

Pierwsza tura, zakończyła się wyborem przez organizatorów „Dwunastki” najlepszych kandydatów, którzy otrzymali szansę na finalne zwycięstwo. Poziom prezentowany przez ich większość był naprawdę wysoki, co niesamowicie cieszy i pokazuje jak bardzo wzrosła popularność Podziemnego Olympu. Ostatecznie, po trzech dniach głosowania przez członków jury w składzie: DzielniceWrocławia.pl, RapLuz, PMX, Bleiz, Shot oraz SzymS, udało się wyłonić „piątkę” zwycięzców!

Od razu trzeba zaznaczyć, że na piątym miejscu doszło do sytuacji, której spodziewali się organizatorzy. Dwaj kandydaci otrzymali identyczną ilość punktów, jednak zgodnie z zapowiedziami, decydujący głos w takiej sytuacji mieli właśnie założyciele inicjatywy. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkim uczestnikom zarówno pierwszej, jak i drugiej tury, należą się duże słowa uznania.

 

Przejdźmy jednak do sedna… Poniżej przedstawiamy zwycięzców II edycji Podziemnego Olympu – „wyzwanie”!

1. PIEKIELNY23pkt

2. STIWEN15pkt

3. RU12pkt

4. FONOPE9pkt

5. FUNKY CARNIVALE7pkt*

————————————–

6. BAG7pkt

7. WNUK & SZEWCU – 5pkt

8. YETI – 4pkt

 

*Jak wyżej wspomnieliśmy o zwycięstwie Funky Carnivale zadecydował głos organizatorów.

 

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom II edycji gratulujemy, zapraszamy na nasz fanpage do śledzenia wszystkich najnowszych wydarzeń! Już wkrótce startujemy z video-wywiadami w ramach „Wyzwania”, a także… powoli organizujemy koncert dla zwycięzców!

 

Fanpage PODZIEMNEGO OLYMPU

Fanpage DZIELNICEWROCŁAWIA.PL

podziemnyolymp@dzielnicewroclawia.pl