Tegoroczna edycja na boisku SP 76 przy ul. Wandy odbędzie się w sobotę, 31 marca. W trakcie zawodów zbierane będą pieniądze na wykupienie obiadów dla dzieci z ubogich rodzin w SP 76,  średni miesięczny koszt obiadów w szkole wynosi od 80 do 100 zł więc każdy z nas może się przyczynić by pomóc najmłodszym.

W Turnieju może wziąć udział każda osoba, która chce pomóc niedożywionym dzieciom z  tej właśnie szkoły. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie zespołu składającego się z co najmniej bramkarza i pięciu zawodników w polu plus maksymalnie trzech rezerwowych graczy. Dodatkowym warunkiem jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości nie mniejszej niż 7 zł od każdego zawodnika. Cały dochód z Turnieju zostanie przeznaczony na zapewnienie obiadu dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 76 we Wrocławiu. Zapisy są przyjmowane do 28 marca pod adresem mailowym kryzsytof.bielanski@rada-osiedla.pl.

 

Redakcja „Dzielnice Wrocławia” objęła patronat medialny nad imprezą i gorąco zachęcamy do udziału. Pełny regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie ttp://www.krzysztofbielanski.eu/?page_id=46. Organizatorem jest Krzysztof Bielański, radny Rady Osiedla Powstańców Śląskich.

(deg)