Już 23 listopada (środa), siatkarki Impelu Gwardii Wrocław powrócą na parkiety PlusLigi Kobiet. We własnym obiekcie, w arcyciekawym pojedynku, podejmą zespół brązowego medalisty ubiegłorocznych mistrzostw Polski – Aluprof Bielsko-Biała.

Spotkanie z Aluprofem Bielsko-Biała zapowiada się niezwykle ciekawie / fot. plusliga-kobiet

Sytuacja Impelu Gwardii nie układa się optymistycznie. Po świetnym początku i rozbudzeniu nadziei, zarówno w klubie, jak i wśród kibiców, przyszedł czas na słabą i nieskuteczną grę. Podopieczne trenera Rafała Błaszczyka, ostatnie spotkania przegrywała, a do tego w ich grze widać swoistą bezsilność. Miejmy nadzieję, że w meczu z Aluprofem, drużyna z ul. Krupniczej przełamie się i powiększy swój marny, jak na razie, dorobek punktowy.

 

Po sześciu kolejkach sezonu zasadniczego, Impel Gwardia znajduje się na ósmej pozycji w tabeli, z dorobkiem 6 punktów. Do rozegrania ma jednak jeszcze jedno, zaległe spotkanie.

 

Impel Gwardia Wrocław – Aluprof Bielsko-Biała

23.11.2011 (środa), godz. 18, Hala Orbita we Wrocławiu

Transmisja z meczu na antenie Polsatu Sport

 

KONKURS: Mamy dla was trzy, podwójne wejściówki na to spotkanie! Aby wygrać należy skutecznie zaprosić co najmniej pięciu znajomych, do polubienia naszego fanpage na facebooku. Im więcej skutecznie namówionych znajomych, tym większa szansa na wygraną! Listę osób prosimy nadsyłać na adres: redakcja@dzielnicewroclawia.pl

 

 

(Mateusz Dziemidowicz)