Klub z Wrocławia rozpoczyna przebudowę zespołu. Ogłosił już pierwsze transfery na nowy sezon.

W seniorskim zespole zagra Julia Szczurowska (na zdjęciu), którą kibice znają z występów w młodzieżowych drużynach Impela. To jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek młodego pokolenia w Polsce. Z siatkówką związana od zawsze przez swojego ojca Wojciecha Szczurowskiego, w przeszłości zawodnika m.in. Gwardii Wrocław.

Obok Szczurowskiej za działania ofensywne odpowiedzialna będzie Magdalena Wawrzyniak. Grę siatkarki można było obserwować m.in. w drużynie Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna lub Enea PTPS Piła. Wawrzyniak ma także za sobą sezon spędzony w lidze włoskiej – w zespole Igor Gorgonzola Novara.

Środkowa Aleksandra Trojan ostatnie cztery sezony spędziła w barwach BKS Profi – Credit Bielsko – Biała, gdzie była jedną z pierwszoplanowych postaci. Wcześniej reprezentowała barwy zespołu z Murowanej Gośliny oraz SMS Sosnowiec. Trojan była także powoływana do kadry, z którą zajęła m.in. 5 miejsce na Uniwersjadzie w Shenzen.

Obok niej na środku zobaczymy Igę Chojnacką. To kolejna przedstawicielka młodego pokolenia. Ma za sobą jednak 4 sezony w barwach Legionovii Legionowo. Chojnacka była często podstawową zawodniczką swojej drużyny. Oprócz tego w międzyczasie (sezon 13/14) zdecydowała się na roczną przygodę z ligą włoską – zagrała w Savino del Bene Volley Scandicci.