To będzie pierwszy otwarty przegląd IFF w Polsce! Centrum Sztuki Impart zaprasza każdego chcącego zaprezentować się w różnorodnej formie sztuki. Termin zgłoszeń mija 15 sierpnia.

fot. iffestival.com

IFF, czyli Interdisciplinary Fringe Festival w Polsce ma przypominać znany i ceniony przegląd z Edynburga. Założeniem organizatorów jest stworzenie niezwykłej atmosfery. Przegląd ma na celu promocję oraz współpracę artystów z różnych środowisk i krajów. W nurcie „OFF” może wziąć udział każdy! Swoją twórczość można zaprezentować w obszarach: muzyki, teatru, tańca, filmu oraz sztuki plastycznej.

Pomysł sprawdził się w wielu miejscach na świecie: Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Irlandii i Hiszpanii. Teraz swojej szansy na organizację przeglądu doczekał się Wrocław. Festiwal rozpoczyna się już 14 września!

Zapowiadają się trzy tygodnie wypełnione wszechstronnymi możliwościami doznań artystycznych. Każda osoba zainteresowana sztuką, z pewnością odnajdzie coś dla siebie! Festiwal zakończy się 7 października.

Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

Regulamin nurtu OFF do pobrania tutaj

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres:
IF Festival Wrocław 2011
Centrum Sztuki IMPART,
ul. Mazowiecka 17,
50-412 WROCŁAW

Dodatkowe informacje:
tel. 71/ 344-69-66,

agnieszka.perlik@impart.art.pl oraz iff@impart.art.pl

 

(Ewa Salamonowska)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWraca temat prohibicji
Następny artykułPiłkarze ręczni na zgrupowaniu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.