Fani  przygód nieokiełznanego miliardera, naukowca -Tony’ego Starka już  niebawem będą mogli spędzić z nim całą noc! Król komiksu –  Iron Man w kinie Helios  już 10 maja. 

Hollywoodzkie wytwórnie już dawno odkryły, że na dobrym filmie o bohaterskim kolesiu, czy też walecznym herosie można nieźle zarobić. Weźmy na przykład Spider-ManaSama Raimiego, którego dochody przy budżecie ok. 140 mln dolarów na całym świecie wyniosły ponad 800 mln!W ostatnich latach namnożyło się więc wysokodochodowych ekranizacji komiksów o superbohaterach.  „Iron Man” to kolejna adaptacja marvelowskiego komiksu. Twórcy w inteligentny sposób połączyli widowiskowe sceny akcji z niebanalnym humorem. Obsadzenie w roli głównej wiecznego chłopca hollywoodu Roberta Downeya Jr. to strzał w dziesiątkę.

Na stołku reżyserskim zasiadł bliżej nieznany Jon Favreau, któremu (z wyjątkiem „Zathury„) nigdy wcześniej nie powierzano drogich produkcji. Trzeba przyznać, że, jak na twórcę bez większego doświadczenia, całkiem nieźle poradził on sobie z przeniesieniem na ekran w gruncie rzeczy naiwnej i błahej opowieści, czyniąc ją ciekawą i zdecydowanie wartą obejrzenia.

W Heliosie premierowo zagrany zostanie Iron Man 3 i to w formacie 3D.

materiał organizatora

Start: 10.05 godz. 23.00
Meta: 11.05 godz. 6.00
Zagramy:
Iron Man
Iron Man 2
Iron Man 3 3D (Premierowo!)

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.
Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin.

Ceny biletów za całą noc w kinie:
Promocyjny* 22 zł
Specjalny** 25 zł
Ulgowy 27 zł
Normalny 30 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 28.04.2013r.
** cena specjalna dla uczestników Maratonu Strachu w zamian za bilet z tego maratonu. Bilet dostępny tylko w kasie kina.

Bilety już w sprzedaży.

Autor | Sabina Misakiewicz