Spektakl w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to komedia omyłek jednego z bardziej uznanych twórców gatunku – Alana Ayckbourna.

Akcja sztuki rozgrywa się w na jednej scenie, w dwóch różnych przestrzeniach. Dwa małżeństwa, które łączy wspólny sekret i trzecia para, która zostaje wciągnięta w ich kłamstwa i intrygi. Świetne dialogi, dynamiczne tempo zdarzeń, symultaniczność akcji dodająca sztuce atrakcyjności, doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyser uznany za jednego z najlepszych warszawskich reżyserów komediowych stanowią o wyjątkowości tego projektu teatralnego.

Piotr Polk – Frank – nudziarz i pantoflarz, z upodobaniem naprawiający elektryczne szczoteczki i przepychający podwórkowe szambo. Andżelika Piechowiak – jego perfekcyjna żona Fiona, wzorowa zołza z zawsze idealną fryzurą i romansem na boku. Rafał Królikowski – Bob, kochanek Fiony, patologiczny amant, amator mocnych trunków i świętego spokoju, który zakłóca mu wrzeszczący synek i jego lekko zwariowana żona Teresa, Joanna Kudelska, hipiska skupiona na wycinkach prasowych i „puszczaniu dymka”. A do tego dwie „przypadkowe ofiary”, zamieszane w ukrycie zdrady: Grażyna Wolszczak – Mary, przestraszona życiem „szara mysz” oraz jej domowy dyktator, choleryk i geniusz księgowości William, czyli Waldemar Błaszczyk.

*


16 października 2016 (niedziela), godz. 16.00 oraz 19.00

Spektakl trwa 135 minut (w tym 15 minut przerwy)

Bilety: 90 zł110 zł

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) godz. 15.00 i 18.00*
    *Ze względów organizacyjnych autokar
    może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.
    Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach
    spektakl nie rozpocznie się.
  • odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18.30 i 21.00