Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne Województwa Dolnośląskiego w pawilonie „Smaki Regionów” na 28. edycji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food, które odbędą się w dniach 21-24.09.2013 r. w Poznaniu. Zgłaszać można się do 30.06.2013 r.

Zapraszamy dolnośląskich producentów produktów tradycyjnych, wpisanych na krajową Listę Produktów Tradycyjnych oraz zrzeszonych w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego.
Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Pierwszeństwo mają podmioty uczestniczące w SDK DŚ oraz wytwarzające produkty tradycyjne, które po raz pierwszy dokonują zgłoszenia na Targi Smaki Regionów. Stoisko na targach będzie nieodpłatne. Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów na lata 2012 – 2013.
Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w targach. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu, noclegów oraz dodatkowych wejściówek na targi.

Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax: 71/776-94-00 w terminie do 30 czerwca 2013r.

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Panią Justyną Antosik – tel. 71/776-90-30.

 Animator

Źródło: umwd.dolnyslask.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDevils odbili Wrocław
Następny artykułOstatnia okazja, aby zgłosić się do Nordic Walking
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.