- REKLAMA -
Eleven Bike Fest

„MPK – Miasto Przeciw Korkom” – taki slogan promujący komunikację miejską wybrało jury konkursowe spośród setek propozycji nadesłanych przez pasażerów MPK. Autorem zwycięskiego hasła jest Krystian Smalarz.

Dzięki swojej kreatywności będzie mógł przez rok korzystać z wrocławskich autobusów i tramwajów za darmo. To nagroda za najlepszy pomysł.

*

Jury postanowiło wyróżnić także:

Michała Nowakowskiego za hasło:  Zawsze w Twoim kierunku, Adriana Jarząba za propozycję: MPK – skraca dystans, Zuzannę Stogowską za slogan:  Twój dojazd – nasza sprawa oraz Jana Garberę za: Wybierz MPK – mniej CO2. Dla wyróżnionych są nagrody rzeczowe.

Jury konkursowe było pod wrażeniem liczby propozycji i pomysłowości pasażerów. Do MPK nadesłano setki haseł i wybór tego jedynego nie był prosty, a zwycięzca konkursu mógł być tylko jeden.

– Wybraliśmy hasło MPK – Miasto Przeciw Korkom, bo trafia w sedno sprawy – uzasadnia Agnieszka Korzeniowska, rzecznik MPK. – MPK jest spółką miejską powołaną właśnie do tego, by zgodnie z Wrocławską Polityką Mobilności poprzez swoje usługi ograniczać liczbę aut jeżdżących po naszym mieście. Zbyt duża liczba samochodów, to skażone powietrze i korki,  a MPK jest dla nich alternatywą. Urzekła nas też zabawa z rozwinięciem skrótu MPK.

Hasło to zostanie wykorzystane w kampaniach promujących komunikację miejską, pojawi się też na autobusach i tramwajach. Ale to nie wszystko.

Świetnych propozycji było więcej. Dlatego MPK postanowiło zaprosić do współpracy większą liczbę konkursowiczów i wykorzystać ich kreatywność przy okazji innych działań promocyjnych. Mamy nadzieję, że efekty tej współpracy będzie widać niebawem.  MPK bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł#Explore_EIT_Plus
Następny artykułLeague Of Legends 2015 Midseason Invitational
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.