Śląsk Wrocław notuje piękną serię sześciu kolejnych meczów bez straty gola. W ostatnim meczu przed wrocławską publicznością WKS zmierzy się z Cracovią.  news cracovia

Aktualnie jeszcze trwa sprzedaż biletów na ostatni w tym sezonie mecz Śląska we Wrocławiu, w którym rywalem WKS-u będzie Cracovia. Ceny biletów na to spotkanie na trybunę D dla posiadaczy Kart Kibica  w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł). 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł). 
Na spotkaniu z Cracovią zamknięta będzie trybuna B. Kibice posiadający bilety na tą trybunę będą mogli zasiąść na trybunie D. Kibice z trybuny D, którzy podczas spotkania z Widzewem byli przeniesieni na trybunę C, zasiądą na niej również podczas meczu z Cracovią. 

Trener Śląska Tadeusz Pawłowski przed spotkaniem zapowiedział: – Chcemy grać ofensywnie i jak najczęściej być w posiadaniu piłki. Chcemy wygrać mecz, strzelić więcej bramek i swoją grą zadowolić naszych kibiców.  Dodał także: – podchodzimy do drużyny rywala z szacunkiem, ale wierzy w sukces swoich podopiecznych: – Każda drużyna ma swoją małą gwiazdę i często dziennikarze pytają mnie, jak chcę zneutralizować dobrych zawodników przeciwnika. Nie mam zamiaru nikomu powierzać indywidualnego, dodatkowego krycia, bo wierzę, że każdy nasz zawodnik jest w stanie zagrać lepiej niż jego rywal w tym samym sektorze boiska. Skupiamy się przede wszystkim na sobie. 

Spotkanie poprowadzi sędzia z Warszawy – Marcin Borski , który po raz piąty w tym sezonie będzie gwizdał w meczu WKS-u. Do tej pory był dla nas w miarę szczęśliwym rozjemcą, gdyż w trakcie kampanii 2013/2014, w meczach z jego udziałem nie przegrywaliśmy.

Spotkanie Śląska Wrocław z Cracovią odbędzie się 27 maja, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

W pozostałych spotkaniach zagrają:
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 27 maja, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin 27 maja, 20:30
Widzew Łódź – Piast Gliwice 27 maja, 20:30

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 28 maja, 20:30
Lech Poznań – Ruch Chorzów 28 maja, 20:30
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze 28 maja, 20:30
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 28 maja, 20:30

Autor | Wojciech Węgiel