Remigiusz Jezierski w tygodniu poprzedzającym mecz z Cracovią rozchorował się. W rozmowie z nami zapewnia, że jest już zdrowy i chętnie coś udowodni w Białymstoku. Początek spotkania o godz. 18.15.

Do tej pory Śląsk i Jagiellonia spotykały się 17 razy. Nasz zespół 5 razy wygrał, 6 razy zremisował i 6 razy przegrał. Bilans bramek wynosi 21-22.

Remigiusz Jezierski
Remigiusz Jezierski

DzielniceWrocławia: Jak zdrowie?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – Powiedzmy, że już lepiej. W ubiegłym tygodniu dopadła mnie jakaś infekcja górnych dróg oddechowych i byłem osłabiony, ale już lepiej.

DzielniceWrocławia: Słyszeliśmy, że w meczu przeciwko Cracovii miałeś zagrać w wyjściowej jedenastce. Tak było rzeczywiście?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – Plan zmienia się z dnia na dzień. Na tej podstawie poprzez moje osłabienie po prostu przegrałem.

DzielniceWrocławia: Na Jagiellonię jesteś gotowy?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – Jestem gotowy!

DzielniceWrocławia: Wojtek Kaczmarek kapitalnie zagrał przeciwko swojemu byłemu klubowi – Śląskowi. Też zagrasz koncertowo w Białymstoku?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – Dobrze byłoby tą passą pojechać.

DzielniceWrocławia: Jaki plan na najbliższy tydzień. Ile punktów przywieziecie z Białegostoku i Warszawy?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – W każdym meczu walczymy o trzy punkty. Z Cracovią straciliśmy dwa, ale nie podchodzimy do tego jak do nie wiadomo jakiej dużej straty, po której boimy się tych wyjazdowych spotkań. W każdym meczu można walczyć o trzy punkty i będziemy walczyć.

DzielniceWrocławia: – W meczu z Cracovią raziliście jednak nieskutecznością. Co trzeba zmienić?

REMIGIUSZ JEZIERSKI: – Trafić wreszcie tak, żeby bramkarz nie obronił.

 

Rozmawiał DANIEL E. GROSZEWSKI

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZ siatkarkami do Mielca
Następny artykułZatrzymano pijaną matkę
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.