Świętuj 22. urodziny Justina Biebera w Multikinie i wygraj bilety na koncert artysty 11 listopada 2016 w Krakowie!

Zarezerwuj czas 1 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciółmi 22. urodziny swojego idola! Multikino, agencja Prestige MJM i Universal Music Polska zapraszają wszystkich fanów artysty do Multikina na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop – Justinowi Bieberowi.

https://www.youtube.com/watch?v=J6Hhw_FzQf8

„Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop.

Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

„Justin Bieber’s 22th birthday” – świętuj urodziny swojego idola wraz z innymi fanami 1 marca o godz.19:00 jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Cena biletu: 21 zł


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Na urodziny do Biebera”. Czekamy do piątku, 26 lutego, do godz. 12. Zwycięzcy otrzymają informacje na maila lub przez fejsbuka.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Lobster”
Następny artykułBALET: „Giselle” z moskiewskiego Teatru Bolszoj
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.