19.12 w Hali Orbita, siatkarki Impelu Gwardii Wrocław podejmą rywala z Bydgoszczy. Tamtejszy Pałac prezentuje się w tym sezonie zaskakująco dobrze. Przyjdź na to spotkanie i wspieraj Impel Gwardię w kolejnym spotkaniu ligowym!

Będzie to znakomita okazja do rewanżu dla zespołu z ul. Krupniczej, gdyż w pierwszym spotkaniu z Pałacem, Impel Gwardia poległa sensacyjnie w Bydgoszczy – 2:3. Miejmy nadzieję, że poniedziałkowa potyczka ułoży się zdecydowanie pod dyktando podopiecznych Rafała Błaszczyka. Sytuacja klubu w tabeli PlusLigi Kobiet nie prezentuje się optymistycznie, jednak należy pamiętać o potencjale i możliwościach kadrowych „teamu” ze stolicy Dolnego Śląska.

 

Dodatkową atrakcją poniedziałkowego spotkania będzie siódma już edycja eventu „Sportowe Mikołajki”, podczas których młodsi fani siatkówki będą mieli okazję „posmakować” nieco innej atmosfery. To wydarzenie rozpocznie się dokładnie godzinę przed docelowym spotkaniem.

 

JUŻ TERAZ BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA TO SPOTKANIE I ZACHĘCAMY DO KIBICOWANIA IMPEL GWARDII, W WALCE O KOLEJNE PUNKTY!

 

Impel Gwardia Wrocław – Pałac Bydgoszcz

19.12.2011, g. 18.00, poniedziałek, hala Orbita – transmisja w Polsacie Sport

17.00 – Sportowe Mikołajki, przede wszystkim dla najmłodszych kibiców i ich rodzin

 

 

(Mateusz Dziemidowicz)