Kampania wyborcza ruszyła na dobre. Kandydatka na prezydenta miasta – Mirosława Stachowiak-Różecka, przedstawiła listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej Wrocławia.

Mirosława Stachowiak-Różecka kandyduje na urząd prezydenta Wrocławia z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Na konferencji prasowej 5 września, przedstawiła listy kandydatów do Rady Miejskiej. Znaleźli się na nich zarówno aktywiści społeczni i miejscy, jak i radni poprzednich kadencji. Szczególnie ciepło powitany przez kandydatkę został Tomasz Motyka – szpadzista i wicemistrz olimpijski w Pekinie oraz Robert Grzechnik z Partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

– Jestem z tego bardzo dumna i cieszę się, że obok działaczy Prawa i Sprawiedliwości, bo tacy oczywiście kandydują do Rady Miejskiej, znaleźli się działacze społeczni, aktywiści miejscy, po prostu tacy ludzie, którzy dotychczas w swojej działalności udowodnili, że praca na rzecz mieszkańców Wrocławia, poprawiania ich życia, tworzenia dla nich lepszego otoczenia jest po prostu dla nich najważniejsza, lubią to robić na co dzień – mówi Mirosława Stachowiak-Różecka. – Jestem przekonana, że taka drużyna w Radzie Miejskiej na pewno będzie bardzo dobrze i skutecznie pracować na rzecz mieszkańców Wrocławia.

Okręg nr 1
Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice,  Grabiszyn, Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków

Okręg nr 2
Biskupin-Sępolno-Dąbie -Bartoszowice, Ołbin, Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Plac Grunwaldzki, Swojszyce-Strachocin-Wojnów

 

Okręg nr 3
Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj

 

Okręg nr 4
Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki–Partynice, Klecina, Oporów

 

Okręg nr 5
Szczepin, Gądów–Popowice Południowe, Pilczyce–Kozanów–Popowice Północne

 

Okręg nr 6
Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo–Jarnołtów–Strachowice–Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie

 

Okręg nr 7
Karłowice–Różanka, Kowale, Psie Pole–Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice–Poświętne–Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice–Rędzin

– Dla mnie najważniejszy jest sukces Wrocławia, a z kolei sukcesem dla mieszkańców Wrocławia będzie, jeśli ich w Radzie Miejskiej będą reprezentować ludzie zaangażowani, kompetentni, tacy, którym się chce, którzy mają doświadczenie właśnie w działalności społecznej, którzy są aktywistami, znają problemy miasta. Wtedy mieszkańcy Wrocławia będą mieć pewność i gwarancję, że ta Rada Miejska naprawdę będzie rozumieć ich troski, zmartwienia i potrzeby i będzie pracować na ich rzecz – dodaje kandydatka na prezydenta Wrocławia.

 

 


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcia: Ola Sopuch