Sprzedaż karnetów filmowych na 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty tylko do 14 czerwca! Pokazy specjalne „Amy” Asifa Kapadii w programie festiwalu.

W programie 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca – 2 sierpnia) znalazł się głośny dokument Amy – historia Amy Winehouse, zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistki, która w krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film Brytyjczyka Asifa Kapadii to trzymająca w napięciu i zrealizowana z nieznanych dotąd materiałów filmowych opowieść o jej oszałamiającej karierze, wielkiej miłości i tajemnicy. Po światowej premierze w Cannes Amy zebrała entuzjastyczne recenzje, a reakcje widzów zapowiadają światowy przebój. Podczas festiwalu film będzie można zobaczyć na pokazach specjalnych.

Już tylko do niedzieli 14 czerwca na stronie internetowej festiwalu www.nowehoryzonty.pl można kupować karnety filmowe na 15. edycję festiwalu. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach festiwalu, na które jego posiadacz uprzednio zarezerwował miejsce. Karnet tradycyjnie wiąże się z wieloma udogodnieniami i rabatami, między innymi na bilety na koncerty w Klubie Festiwalowym. Cena karnetu wynosi podobnie jak w latach ubiegłych – 350 zł. Osoby posiadające Kartę Przyjaciela Kina Nowe Horyzonty uprawnione są do zakupu karnetu w cenie ulgowej 335 zł. Więcej informacji o karnetach oraz biletach pod linkiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonkursu fotograficzny podczas Tumski Cup 2015
Następny artykułNut Ferment 9
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.