Impel Wrocław uruchomił sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon. W ofercie, podobnie jak w ubiegłym sezonie, znaleźć można karnety normalne, ulgowe, rodzinne, a także VIPowskie. W pierwszym miesiącu sprzedaży na kibiców czeka także promocja.

Klub z Wrocławia postawił na trzy sprawdzone warianty karnetów. Oprócz karnetu w normalnej cenie, młodzi kibice na podstawie legitymacji uczniowskiej lub studenckiej (do 26 roku życia) uprawnieni są do zakupu karnetu ulgowego. Dla rodzin przygotowano karnet, dzięki któremu mecz obejrzeć będą mogły 4 osoby – dwóch opiekunów oraz dwójka dzieci.

Impel Wrocław w nadchodzącym sezonie zagra mocno przebudowanym składem, nie brak w nim jednak uznanych marek. Do drużyny dołączyła m.in. reprezentantka Polski – Tamara Gałucha (panieńskie nazwisko: Kaliszuk). Na parkiecie Orbity zobaczyć będzie można także trio środkowych – Igę Chojnacką, Aleksandrę Trojan i Annę Łozowską. W zespole zagra para rozgrywających – Valerie Nichol oraz Weronika Wołodko, a po przekątnej – Magdalena Wawrzyniak i Julka Szczurowska, która obecnie przebywa w Argentynie na mistrzostwach świata kadetek.

Za przyjęcie zagrywki odpowiedzialna będzie Ilona Gierak, wcześniej wspomniana Tamara Gałucha oraz Natalia Murek. Ta ostatnia z bardzo dobrej strony pokazała się na mistrzostwach świata juniorek w Meksyku i z marszu trafiła na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji, która w Szczyrku przygotowuje się do mistrzostw Europy. Kadrę Impela zamyka dobrze znana wrocławianom Marysia Stenzel, która także na MŚ pokazała klasę, do której zdążyła przyzwyczaić dolnośląskich fanów.

Podobnie jak w zeszłym sezonie, tak i w tym, mecze Impelek odbędą się w dwóch halach – we Wrocławiu w Hali Orbita oraz w Jelczu–Laskowicach w Centrum Sportu i Rekreacji. Z tego powodu cena karnetów nie ulegnie zmianie w stosunku do ubiegłorocznej.

Za komplet spotkań (13 spotkań fazy zasadniczej, faza play-off, ew. mecze Pucharu Polski) kibic zapłaci 149 zł. Karnet ulgowy to koszt 99 zł, a karnet rodzinny to wydatek rzędu 199 zł. W ofercie klubowej znajduje się także karnet VIPowski, którego cena wynosi 500 zł.

Z okazji startu sprzedaży karnetów – wrocławski klub uruchamia miesięczną (do 15 września włącznie) promocję. Cena karnetów zostaje obniżona o 20% i kształtuje się na poziomie:

  • karnet normalny: 119 zł
  • karnet ulgowy: 79 zł
  • karnet rodzinny: 159 zł.

Cena karnetu VIPowskiego nie ulega zmianie.

Karnety zakupić można za pomocą strony kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK. Vouchery wymieniane będą na karnety przed pierwszym meczem. Inauguracyjne spotkanie zostało zaplanowane na 14 października (data wstępna) i odbędzie się w Hali Orbita. Pierwszym przeciwnikiem Impelek będzie zespół PTPS Enea Piła.