Niezmienione ceny i medal w prezencie za wicemistrzostwo Polski – tak w skrócie można scharakteryzować sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2011/12, która rusza w najbliższą środę.

Piłkarze otrzymali medale na gali w Warszawie. Kibice, którzy kupią karnety, otrzymają pamiątkowe medale / fot. slaskwroclaw.pl

Ceny karnetów nie uległy zmianie – za osiem jesiennych ligowych spotkań kibicom przyjdzie zapłacić tyle samo co w rundzie wiosennej. Już tradycyjnie dla kibiców przedłużających swoje abonamenty przygotowaliśmy promocję. Posiadacze wiosennych karnetów na trybunę odkrytą za nowy abonament zapłacą 115 zł, a na krytą – 200 zł. Z kolei osoby, które wiosną nie posiadały karnetów, za stałe miejsce na trybunie odkrytej będą musiały zapłacić 130 zł, a na krytą – 230 zł.

– Karnety to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Dość powiedzieć, że posiadacz abonamentu otrzymuje od klubu trzy mecze gratis – zaznacza Jacek Kubiak, dyrektor marketingu Śląska Wrocław.

Nie jest to jedyny prezent, jaki klub przygotował dla kibiców kupujących karnety.

– Każdy z nich dostanie pamiątkowy medal, wydany przez nasz klub z okazji zdobycia tytułu wicemistrza Polski – dodaje Jacek Kubiak.

Sprzedaż karnetów rusza w środę, 20 lipca. Od tego dnia abonamenty na rundę jesienną będą mogli kupić wszyscy sympatycy Śląska, z jednym tylko zastrzeżeniem – do 26 lipca miejsca posiadaczy karnetów z rundy wiosennej będą zarezerwowane. Jeśli do tego dnia posiadacze abonamentów z wiosny nie wykupią swoich miejsc, od 27 lipca trafią one do wolnej sprzedaży. Tego samego dnia rozpocznie się także sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze.

Karnety na rundę jesienną będą miały formę plastikowych kart. W związku z prawdopodobnymi przenosinami na nowy stadion, niezbędna będzie wymiana kart na nowe.

– Wszystko dlatego, że zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych na karnecie musi być naniesiony numer miejsca, na którym siedzi kibic. W przypadku przeprowadzki na nowy stadion jeszcze w tej rundzie karnety będą więc musiały zostać wymienione. Zrobimy to oczywiście na własny koszt. O szczegółach poinformujemy, gdy tylko będzie znany termin pierwszego ligowego meczu na nowym obiekcie – mówi Jacek Kubiak.

Karnety na rundę jesienną sezonu 2011/12 można dostać tylko w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, które w dni powszednie do 26 lipca czynne są od godz. 10 do 18, a w sobotę i w niedzielę od godz. 10 do 15. Od 27 lipca kasy czynne będą w godz. 13-18, w sobotę, 30 lipca, w godz. 10-15. Z kolei w niedzielę, 31 lipca, w dniu meczu z Górnikiem Zabrze stadionowe kasy zostaną otwarte już o godz. 8 rano.

Do wyrobienia nowego abonamentu nie jest potrzebny karnet z poprzedniej rundy. Osoba kupująca karnet musi mieć przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL.

(mm, slaskwroclaw.pl)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGramy o złoto!
Następny artykuł18. Turniej Przyjaciół Gwardii [FOTO]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.