W środę, 18 stycznia, rusza sprzedaż karnetów na ligowe mecze Śląska w rundzie wiosennej sezonu 2011/12.

www.slaskwroclaw.pl
www.slaskwroclaw.pl

 

Ceny karnetów w rundzie wiosennej sezonu 2011/12 będą niższe niż jesienią. Tradycyjnie kibice przedłużający abonamenty z poprzedniej rundy za nowe karnety zapłacą mniej – 115 zł za miejsce na trybunach B i D, 195 zł za trybunę C i 260 zł za trybunę A.

Nieco więcej będą musieli zapłacić kibice, którzy w poprzedniej rundzie nie posiadali karnetów. Dla nich abonament na trybuny B i D to wydatek 125 zł, na trybunę C – 220 zł, a na trybunę A – 290 zł.

Pierwszy etap sprzedaży karnetów rozpocznie się w środę, 18 stycznia. Będzie to tzw. sprzedaż zamknięta, przeznaczona tylko dla tych kibiców, którzy posiadali karnety w rundzie jesiennej.

Sprzedaż otwarta, przeznaczona już dla wszystkich sympatyków Śląska, rozpocznie się w poniedziałek, 23 stycznia.

Karnety będzie można dostać w dwóch punktach – kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz w kasach nowego Stadionu Miejskiego ustawionych od strony ul. Królewieckiej. W dni powszednie kasy czynne będą w godz. 9-19, a w weekendy w godz. 9-17.

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2011/12 obejmuje siedem ligowych spotkań na nowym Stadionie Miejskim, w których rywalami Śląska będą Ruch Chorzów, Legia Warszawa, Korona Kielce, Cracovia, GKS Bełchatów, Zagłębie Lubin i Jagiellonia Białystok.

Znamy już także ceny biletów na ligowe mecze Śląska rozgrywane w rundzie wiosennej na nowym Stadionie Miejskim. Zachowany został system ulg z dwóch pierwszych meczów na nowym Stadionie Miejskim. Uczniowie, studenci do 26 roku życia, kobiety i seniorzy, którzy ukończyli 65 lat, mogą liczyć na 20 procent zniżki od podstawowej ceny biletu. Zachowane zostały także cieszące się ogromną popularnością bilety rodzinne w atrakcyjnych cenach, pozwalające na obejrzenie meczu przez całą rodzinę, niezależnie od jej liczebności.

Jak zwykle bilety w przedsprzedaży będą tańsze od tych kupowanych w dniu meczowym. Dodatkową promocją dla kibiców jest zaliczenie wszystkich ligowych spotkań w rundzie wiosennej do kategorii meczów tańszych!

W porównaniu z rundą jesienną, ceny biletów uległy drobnej korekcie – na trybuny B i D wzrosły o złotówkę, a na A i C o dwa złote. Oznacza to, że w przedsprzedaży za bilet na trybuny B i D trzeba będzie zapłacić 21 zł (ulgowy 17 zł), na trybunę C 37 zł (ulgowy 30 zł), a na trybunę A 47 zł (ulgowy 38 zł).

Sprzedaż biletów na dwa pierwsze mecze nowej rundy z Ruchem Chorzów i Legią Warszawa rozpocznie się 1 lutego.

Każda osoba, która kupi karnet na rundę wiosenną, otrzyma w prezencie klubowy kalendarz na 2012 rok o wymiarach 100 x 65 cm!

(slaskwroclaw.pl)