W poniedziałek zostanie wznowione wyrabianie Kart Kibica Śląska Wrocław.

Do czego służy Karta Kibica? Przede wszystkim zapewnia identyfikację kibiców zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a od sezonu 2013/14 będzie niezbędna, by dostać się na mecze Śląska rozgrywane na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Karta Kibica umożliwia również kupowanie biletów na innych stadionach T-Mobile Ekstraklasy. Dzięki Karcie Kibica można uniknąć przedmeczowych niedogodności związanych ze spisywaniem danych osobowych uczestników imprezy sportowej. Karta Kibica pozwala również na zalogowanie się w naszym systemie internetowym i kupno biletu na mecze Śląska bez wychodzenia z domu!

By wyrobić Kartę Kibica, wystarczy jedna wizyta w Punkcie Obsługi Kibica, mieszczącym się przed kasami stadionu przy ul. Oporowskiej. POK w dni powszednie czynny jest w godz. 14-19, a w soboty w godz. 10-15.

Koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł. Podczas wyrabiania Karty Kibica należy mieć ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekuna prawnego na wyrobienie Karty.

Karty Kibica wyrabiać będzie można w POK mieszczącym się przy ul. Oporowskiej od poniedziałku, 15 października. Kibice, którzy pojawią się na dzisiejszym sparingu w Zgorzelcu pomiędzy Nysą a Śląskiem, także będą mieli możliwość wyrobienia Kart Kibica.