Kino Nowe Horyzonty w ramach #kultowenoho zaprasza na pokaz jedynego w swoim rodzaju, kultowego filmu nierozerwalnie związanego ze świętami Bożego Narodzenia. Przed wami: „Kevin sam w domu”.

W najbliższy piątek, 8 grudnia, o godzinie 19.30 w największej sali Kina Nowe Horyzonty odbędzie się specjalny pokaz bez reklam. Kevin sam w domu pierwotnie zadebiutował w roku 1990 i od tamtej pory nieustannie kojarzony jest z magicznym czasem świąt.

„Kevin sam w domu” to dobrze znana opowieść o zaledwie 8-letnim Kevinie, który wraz z rodzinom ma spędzić święta we Francji. Jednak ze względu na swe zachowanie zostaje zamknięty na poddaszu co w efekcie prowadzi do tego, że pakujący się w pośpiechy bliscy zapominają o nim. Pozostawiony sam w domu bawi się pozwalając sobie na wszystko, co do tej pory było niedozwolone.

Sielanka nie trwa jednak długo, już wkrótce na jego drodze stanie dwóch oprychów, którzy postanawiają obrabować jego rodzinny dom. Pytanie tylko kto z tej konfrontacji wyjdzie cało: dorosłe zakapiory, czy pozornie bezbronny ośmiolatek. Film trafił do Księgi Rekordów Guinessa za największy box office dla komedii familijnej na świecie.

Kino Nowe Horyzonty na swoim profilu Facebookowym opublikowało ciekawą zapowiedź zbliżającego się pokazu. Wszystko utrzymane oczywiście w konwencji świąteczno-kevinowej.

Kevin sam w Kinie Nowe Horyzonty

Gdzie jest Kevin?Zobaczcie naszą najnowszą produkcję zapowiadającą #kultowenoho: Kevin sam w domu. W rolach głównych – największe gwiazdy NoHollywoodu. Występują Ela Janik, Agata Hryniowska, Emilka Rompalska, Patryk Straszak, Stanisław Abramik.

Posted by Kino Nowe Horyzonty on Donnerstag, 30. November 2017

Dla wielu święta bez Kevina to nie święta. Wpisał się on na stałe do ramówki telewizyjnej, a wszelkie próby jego usunięcia kończyły się niemal narodowym protestem. To musi być prawdziwa magia.


Autor: Patryk Wolny