Podmuchy wiatru, krople deszczu na twarzy, zapachy, trójwymiarowy obraz i ruchy w fotelu – tego wszystkiego będzie można doświadczyć w mobilnej ciężarówce KINO EMOCJI CINEMA 5D, która od piątku będzie stała pod wrocławskim Aquaparkiem.

KINO EMOCJI CINEMA 5D wyświetli pierwszy polski film w technologii 5D, ASYLUM 5D. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Widz wciela się w postać, która okazuje się być…..no właśnie, nie wiemy jaka to postać aż do ostatniej minuty filmu. W filmie przechodzimy przez szereg mrocznych pomieszczeń i korytarzy, w których czekają na nas zaskakujące i upiorne „niespodzianki”. Ale żadne słowa nie oddadzą napięcia zbudowanego w tym filmie, to trzeba samemu „poczuć”. Oprócz Asylum w nowoczesnej ciężarówce w weekend będzie można również zobaczyć edukacyjny film dla dzieci  „Diniozaury- Giganty Pantagonii”. Cena biletu do kina wynosi 15 zł.

Źródło: parkwodny.wroc.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMaraton z Woody Allenem w Multikinie
Następny artykułZnajdź mieszkanie w weekend w Orbicie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.