Tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód dla wszystkich dzieciaków! Zapraszamy na Filmowy Tydzień Detektywów z Lassem i Mają – już od 14 listopada we wrocławskich Multikinach!

Multikino, Festiwal Filmowy Kino Dzieci, SPInka Film Studio oraz Wydawnictwo Zakamarki zapraszają wszystkich małych i dużych miłośników zagadek na wyjątkowe wydarzenie. Już 14 listopada rozpocznie się Filmowy Tydzień Detektywów z bohaterami serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Przygody młodych detektywów znanych z kart niezwykle popularnych książek Martina Widmarka trafiły niedawno na wielki ekran. Polscy widzowie po raz pierwszy, poza kilkoma wcześniejszymi pokazami festiwalowymi, będą mieli sposobność obejrzeć te ekranizacje.

W programie Filmowego Tygodnia Detektywów znajdują się premierowe projekcje trzech produkcji. Dodatkowo wszyscy wierni czytelnicy będą mieli okazję uzupełnić swoją biblioteczkę. Prezentowane w gablotach Multishop wybrane pozycje serii, w tym premierowe wydanie „Tajemnicy pożarów”, będą do nabycia w kasach kin w promocyjnej cenie.

Pokazy odbędą się w obu wrocławskich kinach sieci Multikino.

lasse i maja

Harmonogram projekcji:

14.11 / sobota:

Godz. 10:30: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

Godz. 12:15: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby

 

15.11 / niedziela:

Godz. 10:30: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

Godz. 12:15: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

Uwaga – każdy czytelnik, który przyjdzie na pokazy z książką „Tajemnica pożarów” z naklejką rabatową, może kupić drugi bilet za 50% ceny biletu normalnego.

Dodatkowo w Arkadach Wrocławskich, BOBOQFresh przed pokazami przygotowało dla najmłodszych widzów zdrowe i smaczne przekąski.

Ceny biletów: 12 zł

*

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego („Biuro detektywów”). Czekamy do czwartku, do godz. 20.

*

https://www.youtube.com/watch?v=I24z7Ni74wY

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKONCERTY: Hans Zimmer w Polsce
Następny artykułKINO: W Multikinie plakaty do biletów!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.