Czy istnieje jedna, złota rada na wszystkie zdrady? O tym panie przekonają się, podczas przedpremierowego pokazu najnowszej komedii romantycznej „Porady na zdrady” wyreżyserowanej przez mistrza gatunku – Ryszarda Zatorskiego 21 lutego w Multikinie!

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Nowy film Ryszarda Zatorskiego twórcy komediowych hitów: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!

Dodatkowo na każdą z Pań czekają upominki, zestawy kosmetyków, kupony zniżkowe, a także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez naszych partnerów:
– paczki z upominkami ufundowane przez sieć szkół „COSINUS”
– zaproszenia na fotodepilację od DepilConcept
– zaproszenia na zabiegi do Kandara wax&nail
– zaproszenia do restauracji Barcelona Lunch & Bar
– miesięczne karnety na siłownię od Fitness Academy
zestawy kosmetyków oraz vouchery na zabiegi od firmy Mary Kay
słodkie upominki od „Cookie with Love”
– zaproszenia na zabiegi Endermologie LPG od  Salonu Kosmetycznego „IVA”
– poczęstunek i nagroda niespodzianka od Kinder Bueno

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 21 lutego 2017 r. w Multikinie Pasaż Grunwaldzki, o godz. 19:00.

porady na zdrady