Komedia jakiej nie było. Przedpremierowo 28 stycznia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”, czyli wieczór dla pań! „Planeta Singli” pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie.

 

Ania jest uroczą, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci. Randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta – Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

 

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach”
28 stycznia | godz. 19
Multikino Pasaż Grunwaldzki

Przed seansem filmu zapraszamy na spotkanie z nowym Centrum Medycyny Estetycznej ASAR Medical, który zaprezentuje bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów. Poznamy również Mystyle BOX – oryginalny sposób wyboru stylizacji, o których do tej pory nawet nie myślałyśmy.

Dodatkowo każda z Pań otrzyma upominki od takich firm jak m.in.: Starbucks, Mary Kay, Light Box, Depilconcept oraz będzie miała szansę wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszych partnerów m.in. m.in. książki wydawnictwa Pruszyński i Sp., całodniowe zestawy posiłków LightBoxów, zaproszenia do Centrum Hiperbarycznego oraz zestawy upominkowe od Kinder Bueno, Starbucks i wiele innych.

 

Największa atrakcja czeka na wszystkie Panie tuż przed startem filmu. W sali kinowej pojawią się tancerze erotyczni z grupy Gentlemen. Obiecali nieprzyzwoicie podnieść temperaturę i podkręcić atmosferę przed seansem filmu „Planeta Singli”.

Cena biletu: 21 zł

***

Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub w komentarzu na fejsbuku: „Planeta singli” (i namówić znajomych do polubienia Waszego wpisu). Czekamy do piątku, 22 stycznia, do godz. 20.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKINO: Zima w mieście
Następny artykułBALET: „Rapsodia / Dwa gołębie”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.