Specjalny pokaz filmu odbędzie się w Multikinie Arkady Wrocławskie we wtorek, 9 lutego 2016 roku o godz. 19.30. Po nim odbędzie się spotkanie, w którym udział wezmą m.in. Agnieszka Więdłocha i Wojciech Łozowski.

 

W komedii „Planeta Singli” Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

***

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Planeta Singli”. Czekamy do poniedziałku, 8 lutego, do godz. 20.

 

***

Multikino Arkady Wrocławskie
wtorek | 9 lutego | godz. 19.30 

W spotkaniu udział wezmę:

Reżyser: Mitja Okorn
Producent i współscenarzysta: Radosław Drabik
Aktorzy: Agnieszka Więdłocha, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Łozowski, Konrad KONY Czarkowski